Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandi92

Zaczęłam staż w liceum

Polecane posty

Gość gość
Sandi92 :) może masz jakąś manie prześladowczą>?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie po to tu pisałaś żeby teraz robić z siebie cnotkę. Widać, że chcesz skoczyć w bok, a szkolna atmosferka i młodzi chłopcy Cię jarają. Zaryzykuj, ubierz się inaczej, może poprowokuj trochę tych gości na których masz największą ochotę. Zobacz co się zdarzy, w najgorszym wypadku może się nie zdarzyć nic. W tym lepszym możesz jęczęć tak, że Cię usłyszymy tutaj na czacie :D Przy okazji jakiś młodziak (lub kilku) będzie miało fajną przygodę - jak i Ty zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi92
Nie, nie postawiłam żadnej.. Odnośnie manii prześladowczej - słyszę często rozmowy na korytarzu - o mnie.. Mam podstawy by sądzić, że ktoś na mnie patrzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie praca dla Ciebie. Zajmują Cię rzeczy, które nie powinny. Jesteś młoda atrakcyjną kobietą i fajnie że lubisz się podobać, ale to nie jest dobre miejsce. Trochę to niesmaczne. Masz ich uczyć a nie podniecać. Gdybyś może była zaspokojona w związku miałabyś inny wzrok a tak pewnie masz te "k***iki" i oni to widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś prowo, byłam niedawno na praktykach w liceum i tam są praktycznie jeszcze dzieci, nawet z 3 klas wyglądają jak młodzieniaszki. Też jestem młoda i niebrzydka, jednak respekt dało się wyczuć... buahahahhahahaa.. Nie możesz być ładna.. jeszcze dzieci buahahahaha chora kobieta :D:D:D albo facet :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym taka stażystkę walił ze szok :classic_cool: masakra ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi92
Dlaczego sądzisz, że powinnam się zabawić z małolatem? Nie mogłabym sobie spojrzeć w oczy po czymś takim... Chyba muszę poważnie przemyśleć sens tego stażu, nie umiem się skupić na pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi92
gość dziś A Ty kim jesteś? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maturzystą jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi92
gość dziś Ekhm, a jak przygotowania do matury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cięzko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę tak, bo widać, że chcesz to zrobić tylko Ci głupio, że tak Ci to miesza w głowie. A moralność zostaw nudziarzom - pomyśl jak będziesz sobie pluła w brodę jak nie spróbujesz ;) Możesz za to pluć, ale na młodego, jędrnego penisa i potem robić z nim co chcesz ;> Nie masz takich fantazjii? Nie wierzę, że nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maturyści po maturach przelecą cię w kilku zbiorowo i wyleczysz się ze wszystkiego.Już oni znajdą sposób żeby dobrać się do twojej ciipki i dupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi92
Haha, nawet nie wiem czy zostane na tym stażu do maja.. Skąd macie tą pewność, że to zrobię z jakimś uczniem? Nie ma o tym mowy raczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań się oszukiwać, błagam Cię. Piszesz tutaj żeby się usprawiedliwić - ewentualne rżnięcie z młodziakiem też... Masz pewnie mokro na samą myśl, przyznaj się ;> Tylko daj młodym jakiś znak, że chcesz mocnego pieprzenia - sami raczej nie wykonają pierwszego kroku - chociaż kto wie ;) Jeśli byłoby ich kilku to raczej nie miała byś nic do gadania, bo zatkaliby Ci skutecznie usta ;> Chcesz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haba:D Aleś ty głupia:o Wiem mało konstruktywny komentarz, ale jest adekwatny do wagi problemu. A raczej problemów;) Nędzne provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co tu tyle zamętu. Młoda kobieta wśród prawie dorosłych chłopaków. Cóż dziwnego jest w wzajemnym zainteresowaniu młodych ludzi tą drugą płcią? Ale Sandra musi wiedzieć co robi w szkole i wszystko inne definitywnie zostawić na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rafaellloooo@o2.pl - napisz pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×