Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona już

staniki druty wychodzą i łamią się

Polecane posty

Gość gość
mmartha, wiekszy szajs nawet na bazarze u ruskich ciezko by znalezc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli victoria secret to dobra firma bieliźniana to ja jestem żyrafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w niektórych wyłaziły mimo prania w rękach i w delikatnych płynach :( ale nie we wszystkich , no ale ja mam naprawdę duży biust i dość mały obwód mam dobrze dobrany biustonosz. Druty nie zaczęły wychodzić od razu a po kilku miesiącach. Z jednej firmy tylko i w jednym fasonie i ze zbyt szerokim rozstawem fiszbin. Od biustu też dużo zależy , przy większym zdarza się to częściej , jednym wyłażą druty notorycznie pod pachami a innym na mostku ale tylko jeden fason jednej firmy. Allesa nosiłam jako nastolatka jak miałam mniejszy biust. Na jego temat się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko nie piorę w pralkach nigdy biustonoszy , pralka raczej kosztuje więcej (albo sama naprawa) niż biustonosz. Moja mama kiedyś tak załatwiła stary świetny automat fiszbiną nie wiem co się stało i gdzie to dokładnie ale nie opłacało się naprawiać(koszty bardzo wysokie) tata się zezłościł rozebrał i oddał na złom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pralkę oczywiście ;) dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam kolejny temat o stanikach , dobieraniu i problemach z biustem i ze stanikami , większość się wymądrza i nie czyta ze zrozumieniem takie alfy i omegi z kafeterii , zakompleksione frustratki które muszą się wyżyć bo ktoś tam coś tam i zakładają ,że od razu ktoś źle robi . Co paniusie macie taki dar ,że zaglądacie komuś przez monitor i widzicie jak wygląda? Jesteście żałosne , biust może do stanika dobierzecie albo na odwrót ale czaszki do mózgu już nie. Pewnie są za duże i wasze kurze móżdżki się obijają. Pomyślcie czasem panie wszystko wiedzące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo zalezy od biustu i od stanika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w triumphach też wyłażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I łamią się!Kupuję W T.bo mam duży rozmiar i jest co nosić!Cena biustonosza przewyższ cenę kurtki-to jest chore,bo są nietrwałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polscy producenci się ostatnio bardzo starają na trumpha nie ma co się oglądać tym bardziej ,że cena jest wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jakim cudem mając duży biust możesz kupować triumphy? przecież oni ledwie na średnie piersi rzędu 70F cokolwiek mają... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No właśnie. Przestań nosić źle dobrane staniki szajsowatej firmy (a to właśnie robisz) to się nic nie będzie łamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trumphy mają szajsowatą rozmiarówkę i nie wiadomo na kogo konstrukcje i rozmiary , max F czasem G , 70 jak 80 a jak się rozciągnie to i 90 . Nie warto bo też się szybko niszczą i druty wyłażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienić druty na wiekszą srednicę ,która przeniesie ciężąr cyców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bielizna jest kiepskiej jakości to idealny rozmiar nie zagwarantuje ,że stanika diabli nie wezmą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×