Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalista od kobiet

Kobiety dziela sie na dwie grupy

Polecane posty

Gość specjalista od kobiet

Pierwsza, to te bez brania, stesknione uczucia ale z powodu urody a wlasciwie jej braku nikt je nie chce. Jak sie zakochaja to na zaboj, sa wierne, potrafia gotowac, mozna z nimi porozmawiac ale wlasnie, nie maja tego czegos. Nikt nawet na nie spojrzy. Druga to slicznotki, nie wiedza co to milosc bo coraz pojawia sie ktos nowy, nie potrafia sie zaangazowac, przebieraja, wybieraja, opuszczaja, rania jednego po drugim a je to wcale nie wzrusza, wszystkiego maja w brud bo kazdy je obsypuje czym tylko moze. Zakochac sie w takiej to zyciowa tragedia, kazdy chcialby taka. Dlaczego nie mozna pokochac takiej z pierwszej grupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisałeś skrajności, których jest niewiele. Większość ludzi jest przeciętna i nie zalicza się do żadnej z w/w grup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista od kobiet
W moim kregu znajomych nie ma pary z obopolnej milosci, w najlepszym wypadku to jedna strona jest zakochana a druga to akceptuje zeby nie powiedziec czerpie z tego korzysci. W wiekszosci sa ze soba z braku laku, zeby nie byc sam, klotnie na porzadku dziennym ale coz, lepsze to niz samotnosc. Wole czekac na moja polowke ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista od kobiet
Opisuje tylko moje obserwacje, nikogo nie krytykuje, kazdy robi co chce, sam nie jestem atrakcyjny, musze przyznac, wszystkie do tej pory byly tylko z "wow" efektu (jestem wysoki), po kilku tygodniach zaczyna im to przeszkadzac, Bola je glowy od zadzierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna zakocha się w pięknym i czarujacym. Inni nie mają na to szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem ładna z twarzy, jestem szczupła, mam długie włosy, nie maluję się. Uwielbiam gotować i robię to dobrze. Lubię ludzi, w każdym widzę coś ciekawego, ale jestem bardzo nieśmiała, zamknięta w sobie. Nie lubię kłamstwa, fałszu, obłudy i gierek. Mam 19 lat, za miesiąc piszę maturę. Nigdy nie miałam chłopaka. Chciałabym pozwolić się komuś poznać i ośmielić, ale... nie ma komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak już pójdziesz na studia to takie Kobiety jak Ty są rozchwytywane :D Tak że cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...przez zezulców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry a seksowne introwertyczki? w sumie druga grupa, ale mają jakąś wade pierwszej? I CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×