Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KalaZ

Kolagen do picia czy ktoś stosował

Polecane posty

Hejka dziewczyny. czy któraś z was stosowała może kolagen do picia? Mam ekstremalnie suchą skóre i mimo, że dbam o jej nawilżanie i natłuszczanie, stosuje różne spcyfiki - efekty nie są jakieś super. Ostatnio jedna z kosmetyczek poleciła mi spróbowanie kolagenu do picia- podobno dobrze nawilża i napina. Macie jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś stosowałam kurację z piciem kolagenu i musze powiedziec ze na jakis czas pomogło jesli chodzi o elastycznośc. tutaj wiecej info o tym http://kolagendopicia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam premium collagen 5000. Bardzo dobry skład. Rozpuszczałam go w wodzie ale i dodawałam do jogurtów. Włosy bardzo się wzmocniły skóra stała się jędrna a paznokcie mocne. To chyba jeden z lepszych kolagenów na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolstawow
Kolegen do picia jest całkiem skuteczny, ale trzeba go zażywac regularnie. Mnie kiedyś pomógł na rozstępy i kontuzje Tutaj mozecie poczytać wiecej info: http://bolstawow.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasaka

Całiem spoko jest kolagen beauty, ja po przeczytaniu tego postanowiłam kupić http://www.blessthemess.pl/co-na-zmarszczki-jak-im-przeciwdzialac-i-je-zlikwidowac-domowe-sposoby/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milomi

Ja stosowałam ten od Doppelherz z witaminami, normlanie stosowałam krem na dzień i na noc a po dodaniu kolagenu widzę dużą różnicę w jakości skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cetriona

ja też brałam kollagen beauty od DH, działa zaskakująco dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara
Dnia 5.04.2019 o 13:36, Gość Cetriona napisał:

ja też brałam kollagen beauty od DH, działa zaskakująco dobrze 

I ile go sie stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja piję kolagen w proszku, bardzo szybko widać poprawę w wyglądzie paznokci, do tego szybciej rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja3
Dnia 10.04.2019 o 12:31, Gość gość napisał:

Ja piję kolagen w proszku, bardzo szybko widać poprawę w wyglądzie paznokci, do tego szybciej rosną.

jak pijesz ten proszek ? rozpuszczasz w wodzie ? mam kolagen w proszku i w instrukcji napisali, że zażywać popijając wodą - czyli mam go wsypać do buzi, ewentualnie łyżeczką i popić wodą ? dziwnie napisali , bo niby zawsze jest stwierdzenie, żeby rozpuścić w wodzie nie popijać woda 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2019 o 12:31, Gość gość napisał:

Ja piję kolagen w proszku, bardzo szybko widać poprawę w wyglądzie paznokci, do tego szybciej rosną.

Ja też polecam, widzę poprawę :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele badań pokazuje, że spożywanie suplementów z kolagenem wpływa na gestość skóry. Lepsze efekty uzyskują osoby, które spożywają na co dzień mało kolagenu, nie jedzą mięsa i ryb. Sama suplementacja nie jest konieczna, jeśli dostarczamy odpowiednią ilość aminokwasów i witamin, takich jak witamina C czy E, które wspierają syntezę kolagenu. Oferta kolagenów do picia jest dzisiaj ogromna i co ciekawe, wiele suplementów korzysta z tych samych surowców. Dobre porównanie produktów znajdziesz w sklepie Wybieramy Kolagen. Mają kilka rankingów, ale ten, co Cię inetersuje, to chyba ten:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja próbowałam wielu preparatów z kolagenem i najbardziej cenię kolagen z dorsza Pharmavitbi ten od Duolife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pic na wodę z kolagenem- zero jakiejkolwiek poprawy czegokolwiek. Piłam kolagen i brałam też w formie proszku i tabletek.

 

Co polecam: długo gotowany rosół z dodatkiem kości. Sama natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×