Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabletka alleone kiedy pojawiaja sie skutki uboczne

Polecane posty

Gość gość

Właśnie zazylam tabletkę dzień po Ellaone. Od stosunku minęło ok 23h, wdg kalendarza jutro mam owulacje ale biorę podnuwage że mogła byc/będzie dzisiaj.. czy wtedy tabletka też powinna zadziałać?: i jak szybko odczuje jakieś efekty uboczne? Na ulotce jest napisane, że do 3h mogą być wymioty, ale po tym czasie tabletka na pewno się przyjmie? Ktoś coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory zero skutków ubocznych, pewnie jutro się zaczną odzywać. Czy ktoś brał jest w stanie się wypowiedzieć? ;) oraz zastanawia mnie ta owulacja, na ulotce jest ze w każdym dniu cyklu można brać.. i czytałam, że nawet jak do owulacji doszło to tabletka tworzy jakąś barierę dla plemników i też hamuje. Ktoś wie coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellaOne jest skuteczna, kiedy ma to największe znaczenie – może zapobiec ciąży, nawet jeśli spodziewasz się owulacji, czyli wtedy, kiedy ryzyko zajścia w ciążę jest największe. Tak jak każdy lek, ellaOne może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Najczęściej zgłaszane działania niepożądane to ból głowy, mdłości, ból brzucha oraz bolesne miesiączkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych od razu po zażyciu (a zdarzyło mi się brać tę tabletkę dwukrotnie). Jedynym aspektem był nieregularny okres przez kilka najbliższych miesięcy. Później wszystko się ustabilizowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikardoos
Trzeba uważać na takie środki, które mają skutki uboczne. Najlepiej jak suplementy są na bazie środków naturalnych tak jak np. permen king :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×