Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wilkuu20

Nasza znajomość...

Polecane posty

Otóż, mam koleżankę na której mi zależy, ale póki co jesteśmy "dobrymi znajomymi". Ostatnio gdy odprowadzałem ją z Angielskiego, jej mama widziała nas gdy rozmawialiśmy. Wcześniej gdy do niej dzwoniła mówiła, że jest z koleżanką.Za kłamstwo nieco się zdenerwowała... Od tej pory po Angolu każe jej od razu iść do domu. Chciałbym jej kupić kwiata w ramach przeprosin, jak i tego, że mi na niej zależy, mimo iż to co do niej czuję mam zamiar wyznać jeszcze nie teraz, ale co wtedy ma powiedzieć rodzicom? "Od kogo go dostałaś?" Takie pytanie padnie na pewno, i nie chcę, aby była zakłopotana i żeby jej przeze mnie nie uziemiła. Co może im powiedzieć? Coś wiarygodnego, ale żeby to nie było, że od tego chłopaka którego widziała. Oboje mamy po 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaruj kwiatka dziewczynie i jej mamie z przeprosinami i zapewnieniem że jej córke traktujesz jak bardzo dobra koleżankę i nic jej z twojej strony nie grozi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy nie mam konkretnie tego na myśli :D jej mama wie, że nic jej nie grozi tylko o to, że ją okłamała z tym, że wyszła z chłopakiem a nie z koleżanką. Chodzi mi o to, że właśnie nie musi wiedzieć o mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×