Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imie Melania czy Amelia dla córki ? Pomóżcie

Polecane posty

Gość AMPP

Ludzie, czepiacie się tego że zdrobnienie od Melanii to Mela, a Mela jest też zdrobnieniem od Amelii 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość AMPP napisał:

O ile mi wiadomo to mam wszystkie kończyny

Masz jeszcze kilka lat przed soba wiec nie mow hop poki nie przeskoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość AMPP napisał:

O ile mi wiadomo to mam wszystkie kończyny

Nie przejmuj się głupimi komentarzami. Tylko głupi człowiek będzie takie bzdury wypisywał 🙂  Wg takiej "logiki" powinno się np. przestać używać imienia Anna, bo przecież anka po szwedzku to kaczka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Nie przejmuj się głupimi komentarzami. Tylko głupi człowiek będzie takie bzdury wypisywał 🙂  Wg takiej "logiki" powinno się np. przestać używać imienia Anna, bo przecież anka po szwedzku to kaczka 😄

Kaczka to nie powazna wada genetyczna gdzie dzieci moga urodzic sie bez zadnych konczyn...  Nazywasz komentarze glupimi, a sama sie smiejesz z powaznej wady- chora jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Kaczka to nie powazna wada genetyczna gdzie dzieci moga urodzic sie bez zadnych konczyn...  Nazywasz komentarze glupimi, a sama sie smiejesz z powaznej wady- chora jestes.

Śmieję się z kreetynki, która dyskwalifikuje imię bo w innym języku ono coś tam nazywa. I nie ma znaczenia co nazywa czy w jakim języku, bezsens odrzucania imienia z takiego powodu jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Śmieję się z kreetynki, która dyskwalifikuje imię bo w innym języku ono coś tam nazywa. I nie ma znaczenia co nazywa czy w jakim języku, bezsens odrzucania imienia z takiego powodu jest taki sam.

No tak ...ka.  Dla ciebie kaczka i urodzenie dziecka bez rak i nog to samo- nie bede sie smiala z ciebie kreetynko.  Bardzo to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

No tak ...ka.  Dla ciebie kaczka i urodzenie dziecka bez rak i nog to samo- nie bede sie smiala z ciebie kreetynko.  Bardzo to smutne

Tylko ciebie tak dotyka ze imię coś znaczy. Uspokój się i się nie wyzywaj. Może facet machnął na boku jakaś mała Amelkę? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krycha

Melania ładnie ale skrót Mela źle się kojarzy 🙈

 

Amelka to dla mnie ta sama półka co Pamela czy Dajan.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×