Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcę rozkochać w sobie żonatego!

Polecane posty

Gość gość

Czesc. Wierze w przeznaczenie. Jestem wierzaca i nigdy bym nie pukusila si eo takie pytanie. Nigdy dopoki nie poznalam jego. Zakochalam sie. Kocham. Chce dla niego i jego rodziny(ojciec, matka) jak najlepiej. Jestem bardzo lracowita. On takze. Serce kroi mi sie jak widze jak zona non stop sle go do tyrki zebh wiecej do domu przyniosl(zupelnie jak moj facet mnie)... Widze, ze jest chemia. Sa rozmowy z ppdtekstami, sa chwile opiekunczosci. Nigdy nie bylo mowy o sexie. Uczuciach ale po prostu nie potrafie bez niego zyc. Pytanie do tych co chca pomoc... Jak zaimponowqc/ rozkochac w sobie zonatego? Fala hejtu- bye bye... Nie na tym mi zalezy... Zdradzqjacy- podpowoedzcie. Kochanki- pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się na chory łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 21:25 Ty tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wuwunio nie jestes woln y? young and free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakies rzetelne odpowiedzi moze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie pomoze?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś sie bidulko nie zdziwiła jknzajrzysz do jego gatek,a tam marne 12cm bedzie. Takim maleństwem to w życiu nikogo nie zaspokoi , Ciekawe jak szybko bedziesz spierd. Od "swojego" ukochanego. Do tego alimenty na dzieciaki i była żona na łbie. Szybko minie ci love :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato niestabilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc kochanka zonatego niz dziewczyna kawalera prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje się łatwo ale potem zrobi ci niezłe schody jak większość żonatych. Nie uda ci się, zawsze wybierają jednak żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt korfffie nie będzie doradzał. Spiepszaj świnio stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo do żony mimo wszystko coś czują a do nachalnej mendy tak naprawdę nic albo z czasem odrazę, że się przyczepiła. opinia faceta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierząca kur/wa? a to dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nic nie wierzysz. A ten kto zaczyna wypowiedź od "chcę", jest niedojrzałym emocjonalnie egocentrykiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ten żonaty ma lat? I ile jest z żoną po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy miec super cialo + ladna twarz + sexi stylowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby zostać zrobioną w c***a na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za głupia zeby to zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ten facet żonaty był nią zainteresowany toby tematu nie zakładała. Facet kocha żonę a ta zazdrości. I jeszcze pisze, ze jest wierząca. To posłuchaj tępa szmato co Bóg złączył człowiek niech nie razdziela! Przeznaczeniem tego mężczyzny jest jego żona a twoim cierpieć idiotko! Społeczeństwo powinno wytykać palcami takie zdziry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli jego żona tez ma fajne ciało, jest ładna i atrakcyjna? Mnie takie pustaczki śmieszą a mam naprawdę zaje/bista żonę i bym cie nie tknał nawet kijem przez szmate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:38 Ciekawi mnie tylko jedno. Co taki szczęśliwy i zadowolony z życia facet robi na kafeterii na forum uczuciowym?? Bo nie żartuj że jesteś tutaj żeby chwalić się swoją piękną żoną. Coś ewidentnie ukrywasz...Jaki masz problem? Co Ci doskwiera? Otwórz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszyscy z problemami tylko tu wchodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście! Masz jakieś wątpliwości co do tego? Co kogo interesuje życie uczuciowe innych ludzi jeśli sam jest szczęśliwy i spełniony? Tyle co i mnie interesowało jak byłam szczęśliwa. Na kafe wchodzisz jak masz jakiś problem, o którym nie masz za bardzo z kim pogadać, znaleźć wsparcia i zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty piszesz można czytać co się chce i odpisywać. Nie trzeba mieć problemu tak jak ty żeby tu zajrzeć. Szczególnie że różne tematy wyświetlają się w wyszukiwarce. To publiczne forum więc ochłoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:23 Oszukujesz nas czy samą/samego siebie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam takie laski,którym się wydaje, że mają coś więcej niż żony. Ciekawe czy jak będziesz musiała mu prać brudy i gotować i podcierać tyłek jak będzie chory to też będziesz taka hop-siup. Chcesz go złapać na fajny tyłek czy co? Pamiętaj, że jego żona też kiedyś miała pewnie niezły tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy masz szanse aby rozkochac żonatego? Czy warto próbować? Czy jestescie dla siebie przeznaczeni? Napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×