Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej_joe

jak wrócić do partnera, jak się w nim znów zakochać po rozstaniu, "zdradzie"

Polecane posty

Gość hej_joe

sama już nie potrafię tego rozkiminić, potrzebuję spojrzenia kogoś obcego; chciałabym wrócić do partnera, z którym byłam wcześniej w długoletnim związku, ale ... po tylu latach brakuje mi między nami tego czegoś, brakuje mi chemii, pożądania sprawiającego, że kiedy tylko przekracza próg mojego mieszkania czy kiedy całuje mnie w kark lub w ucho przez moje ciało przebiega dresz, który sprawia, że mam ochotę zedrzeć z niego wszystko i kochać się ile sił ... po naszym rozstaniu byłam w związku, który okazał się bardzo krótki lecz dał mi właśnie taką namiętność, pożądanie, niezaspokojony apetyt na siebie nawzajem; wiem, że w tym związku też z czasem to wszystko by osłabło, wiem, że zrobiłoby się równie zwyczajnie; ale ponieważ mam to na świeżo brakuje mi tych uczuć w związku, do którego chcę wrócić ... no więc właśnie, jak zakochać się ponownie w kimś kogo się "po prostu" kocha, jak zdobyć się na zobowiązanie bycia z kimś, z kim taką namiętność trzeba odkryć na nowo ... a nóż ktoś napisze coś mądrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz mądrej rady odnośnie sfery emocjonalnej, ewentualnego partnera, namiętności, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Ostatnio mi wróżyła na to, czy z moim nowym partnerem jesteśmy dopasowani pod względem seksualnym i to co wyszło wprawiło mnie w pozytywne zadziwienie. Polecam, naprawdę. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyciera sie 2 razy d.upy tym samym papierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten twój były chce cię w ogóle jeszcze, jakiś ułomny jest? :classic_cool: ...szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×