Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość przez fb

Polecane posty

Gość gość

Hej :) Od jakiś 2 miesięcy pisze z interesującym i przystojnym chłopakiem, który jest ode mnie 2 lata starszy (ja mam 19 lat). Poznałam go na fb. Fajnie mi się z nim pisze, rozmawia też ze mną przez kamerkę, wysyłamy sobie swoje zdjęcia. Najważniejsze jest to, że ma taką samą pasję jak ja-konie. Obecnie pracuje za granicą, we Włoszech. W następnym tygodniu wraca na urlop do Polski. W Polsce mieszka ok. 400 km ode mnie. Planuje przyjechać do mojego miasta. I właśnie... bardzo chce go poznać, ale trochę sie krępuje. Wiadomo, że do domu go nie zaprosze, tylko przenocuje w hotelu. Planujemy pojechać raz do stajni. Ale właśnie jak nie do stajni to co będziemy robić ... Chciałabym z nim spędzić czas w hotelu czy coś, bo u mnie nie ma opcji, bo mieszkam z rodzicami. Najgorsze jest to, że jak pojadę do niego to głupio mi będzie np. nocować w jego domu, skoro sama go nie zaprosiłam :/ A on mieszka w małym miasteczku, wątpię że jest tam jakiś hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję przejechać się na jego 12 cm ogierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam nadzieję przejechać się na jego 12 cm ogierze usmiech.gif x No i po co imputujesz swoje rozumienie świata. Dziewczyna lubi gościa, maja fajna pasję, są młodzi.. Coś mądrzejszego mógłbyś zapodać. x Koleżanko. Jak juz napisałem młoda jesteś (tzn ja jestem sporo starszy).. Przechodziłem juz wiele różnych fascynacji, błędów i zaniechań. I najsensowniej się czułem , kiedy czułem że kochałem ;) Good lock ;) That's all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wstępie chciałbym wam życzyć spełnienia najskrytszych marzeń by wasze uczucie kwitało jak wiosenne kwiaty i żeby zaowocowało szczerą wzajemną miłością. My również z moim ukochanym mężem poznaliśmy się na FB Ja wtedy też przebywalm na emigracji w Szkocji a miły mój w kraju i chodź dzieliło nas morze czuliśmy bliskość a gdy przyjechałam do domu śmiałam się że do niego a on jak obiecał przyjechał do mnie z drugiego końca Polski i od tamtego czasu już jesteśmy razem na dobre i na zle az do śmierci a nasza miłość jak te kwiaty obdarowuje nas eterycznym upajajacym uczuciem a jego ramiona to mój raj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam U Ciebie autorko, spotkaliacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I my jesteśmy ciekawi czy kwiatuszki i wasze serduszka rozkwitły miłością ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką nadzieję że są tak Zakochani w bez pamięci i poza sobą nie wiedzą świata ... to wątpię żeby kwiatuszek wpadł na forum ... jak LOGIKA mi podpowiada gdyby miało być inaczej to były by łzy i samotne serduszko wypadło by pogadać ... dlaczego tak sądzie gdyż każdy myśli po sobie ... i jestem kobietą i wiele było rozczarowań i złudnych nadzieje a gdy przyszło spełnienie i prawdziwa wzajemna miłość przestał istnieć fb. Bo mamy wszystko i siebie ... czasem tylko piszemy na blogu czy forum o swojej miłości która jest nie gasnacym płomieniem naszego uczucia by podarować innym wiarę MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ JEŚLI TYLKO BĘDZIECIE OBOJE PRAGNĄĆ TEGO SAMEGO ... A MIŁOŚĆ STANIE SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ . i tego wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planujemy pojechać do stajni???chyba do stadniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×