Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Prezent na 40 urodziny

Polecane posty

Gość gość

Żona brata ciotecznego mojego męża zaprosiła nas na swoje 40 urodziny. Nie mam pojęcia co jej kupić. Jakieś sensowne pomysły? Nie wiem co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butelka dobrego wina, to się zawsze przyda, jak nie jej to do podania gościom. Albo w marketach są gotowe takie kosze podarunkowe, w róznych cenach i z róznym zestawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos jeszcze może się wypowie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-karnet do SPA -40 czekolad -40 kuponów lotto zawiniętych w kształt kwiatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bizuterię daje sie zonie albo dziewczynie albo mamie a zonie kuzyna bizuterie byłoby dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O karnet do spa mi się podoba ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie! się podoba, ale czy jej? Jeśli ona nie lubi chodzić do takich miejsc, albo swojego ciała (co przy 40tce ma większośc kobiet, więc i niechętnie się rozbiera) to nie wykorzysta tego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że jej się spodoba, jest dość przebojowa i chętnie próbuje nowych rzeczy. A jak nie to trudno. Odda córce :p A pieniądze? Tylko nie wiem czy nie głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no jeśli babka jest odważna ;) albo mam córę co w razie czego skorzysta, to spoko. p.s. Pieniądze jako prezent dla w sumie nie znanej kobietki, to nie bardzo, lepiej już ten karnet spa, do koperty z kartą i kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam juz troche latek jakby mi rodzina na urodziny karnet do spa wykupiła to bym była mega zadowolona bardziej niz sratki czekoladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja mam juz troche latek jakby mi rodzina na urodziny karnet do spa wykupiła to bym była mega zadowolona bardziej niz sratki czekoladki x ale ci nie kupią karnetu tylko sratki czekoladki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba zostane przy tym karnecie; ) no właśnie z rodziny większość daje kasę albo kupuje pościel, ręczniki czekoladki i tak dalej. Chce aby jakoś miło wspominała prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest to dla Ciebie bliska osoba, to może zafundujesz jej wyjazd do spa na weekend, albo same zabiegi? Jakbyś szukała dobrego spa, to w Unitralu mają naprawdę super: http://www.unitral.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limerinne
A coś takiego https://www.gazetomania.pl/prezent-na-40-urodziny ? Na stronie zamawiacie artykuł ze zdjęciem danej osoby oraz tekstem o niej. Potem taką okładkę umieszczacie na jakiejś standardowej gazecie oraz czekacie na reakcję Myślę,że zaskoczenie powinno być spore :) Myślę,ze jest to ciekawsza opcja niż standardowe kwiaty czy czekoladki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co powiesz na pięknie zdobiony wazon, z cyferką 40, nietypowy prezent, zdecydowanie jej się spodoba i pięknie wpasuję się w wystrój każdego domu :) Śmieszny prezent w postaci fartuszka z nadrukiem "Branie zaczyna się po 40-stce", na pewno sprawi wiele uśmiechu a gotowanie stanie się większą przyjemnością :) Zapraszam do odkrycia reszty http://sklepzupominkami.com.pl . Sklep z upominkami, gdzie znajdziesz śmieszne prezenty,śmieszne kubki, koszulki ze śmiesznymi napisami. Nietypowe prezenty, na każdą okazję i dla każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz w pojedynkę lub złożyć się na lot w tunelu aerodynamicznym. Taki pomysł zaskakuje ;) Taki voucher możesz zamówić na stronie SpeedFly, a w Mirosławicach odbyć taki lot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida

Jak kobietka jest odważna i przebojowa to można jej sprawić voucher na przejazd sportowym autem. Emocje i adrenalinę będzie pamiętała jeszcze długo po takim przejezdzie. W Devil-Cars maja duży wybór aut, więc każdy wybierze odpowiednie dla siebie czy to luksusowe jak Lambo czy Ferrari czy bolid wyścigowy 🙂 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak

Ciekawym prezentem będzie oryginalna gazeta dnia urodzin. Testowałam na 40-tce przyjaciółki, była zadziwona. Spodobało się bardzo. Oprawiła sobie w ramkę i zawisiła w salonie - wygląda extra
wynalazłam na www.staregazety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym, że biżuterię daje się wyłącznie zonie, dziewczynie albo mamie.Biżuteria to zawsze dobra opcja - zresztą można się doradzić męża kuzynki jaką by tu wybrać. Wybór jest tak duży ze bez problemu się coś wybierze. Nie wiem można wysłać listę koralików  https://www.dekorynka.pl/koraliki.html mężowi kuzynki, i niech podpatrzy co tam z nich ma w swojej szkatułce z biżuteria jego żona 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Spodoba się jej modny zegarek Elixa, bardzo kobiecy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że biżuteria będzie bardzo dobrym pomysłem np. złoty łańcuszek z zawieszką albo bransoletka celebrytka. Ostatnio zauważyłam, że Jubiler Lovrin https://lovrin.pl/ ma bardzo fajną ofertę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×