Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk Cz

Niedostępna miłość

Polecane posty

Gość Patryk Cz

Witam was, drogie panie. Wiem, że to forum dla kobiet, ale wolałbym zapytać WAS o to. Mam ogromny problem. Otóż poznałem na prawde fajną dziewczynę, no i stało się tak, że zakochałem się w niej na zabój. Sprawa wygląda tak - podobamy się sobie na wzajem, od miesiąca piszemy ze sobą na FB. Gdy pisaliśmy, zaproponowałem jej spacer i napisałem, że jest na prawde fajną osobą i bardzo chciałbym ją bliżej poznać. Zgodziła się bez problemu. ale czas przejść do sedna problemu. Ona rzadko ma wolne, a ja każdego dnia myśle o niej, nie mogę się skupić na innych rzeczach - po prostu nie mogę normalnie funkcjonować. Strasznie za nią tęsknie i nie potrafię już tak żyć bo strasznie cierpie, że nie ma jej blisko. Bardzo chciałbym jej opowiedzieć o wszystkim co czuje, ale nie wiem czy dobrze bym zrobił. Albo po prostu zapytać czy mam jakieś szanse u niej. Czuje się bezradny, więc moje pytanie brzmi: co powinienem zrobić? Tak bardzo chciałbym już z nią być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaguurkaa
Powiedz Jej tak szczerze jak tu napisałes nam..mnie takie wyznanie by wzruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk Cz
Może i by wzruszyło, tylko co po tym? Co ona z tym faktem zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest odpowiedzialna i zajęta praca. Nie jest też na takim etapie o Ty . Ty jesteś jak beczka z prochem a ona jak skała. Ale skalę też można skruszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk Cz
Tak, jest zajęta pracą, ale dowiedziałem się też, że bardzo chciałaby być w związku i wreszcie poznać jakiegoś normalnego faceta. Pytanie brzmi tylko: jak mógłbym się do niej zbliżyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×