Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiony ojciec

Moja córka jest lesbijką

Polecane posty

Gość Zagubiony ojciec

Jestem samotnym ojcem wychowującym 15 letnią córkę. Moja żona zginęła w wypadku samochodowym 7 lat temu. Wczoraj widziałem jak moja córka całuję się z jej przyjaciółką. Wieczorem gdy się jej o to spytałem powiedziała mi że jest lesbijką. Nie chcę jej ranić bo ją kocham. Ale czy to jest normalne? Co ja mam robić? Wolał bym żeby znalazła sobie jakiegoś chłopaka który by się o nią troszczył i dbał o nią. Chcę żeby była szczęśliwa. Ale nie chcę żeby była lesbą. To przeniesie mi wstyd przed rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na orientacje seksualna nie ma sie wplywu. nic z tym nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabe PROWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz stracić dziecka i chcesz aby była w życiu szczęśliwa, to zaakceptuj jej orientację. Być może to młodzieńcze eksperymenty i wcale nie jest les, bo seksualność w tym wieku jest bardzo płynna. Może dopiero wykształca się orientacja. W każdym razie,akceptuj ją taką jaką jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochaj ja i wspieraj ... Poczytaj sobie na forum ilu jest mężczyzn psychopatow, którzy znecaja się fizycznie i psychicznie nad swoimi kobietami a przecież mieli się nimi opiekować , być ich rycerzami ... Jest młoda, może to faza eksperymentowania ze swoją seksualnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka ma meski kierunek pradu w komorkach. Pomoc moze Biorezonans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien se prad w mozgu idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćyhj88jk
Masz obowiązek Ją kochać i wspierać..moze to trudne dla Ciebie ale powinienes sie z tym pogodzić..dzieci dorastające to nie maszynki do spełniania naszych pragnień i oczekiwań...pozwól jej być szczęsliwa...poza tym tak jak ktos wspomniał jeszcze może jej sie odmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego Holendrzy wolą mieć psa niż dziecko. Pies nie zostanie homoseksualistą ani narkomanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierrdolone homofoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę żeby była szczęśliwa. Ale nie chcę żeby była lesbą. To przeniesie mi wstyd przed rodziną. x 0/10 kiepskie prowo a jesli nie prowo to jesteś zwykłym śmieciem a nie ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprocz biorezonansu nie ma innych rzeczy. Jak pojdzie do lekarza to zapisze jej olejek rycynowy. Mozna zrobic eksperyment. Oprocz jej kolezanki potrzebny jeszcze facet. Niech kolezanka ja rozpali, a potem niech ten facet ja porzadnie wypieprzy, to dostanie apetyt na facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyr***aj ją w d**e i daj jej fiuta do mordki pewnie jej się to spodoba i znajdzie sobie faceta żeby się tak bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic na siłę. Może kiedyś zmieni orientację, ale to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ją kochasz to Zaakceptuj to i nie rób jej za to krzywdy. W tych czasach homoseksualizm jest normalny. Dużo na ulicy chodzi gejów i lesbijek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych popapranych lesb :-P A małą się nie przejmuj tylko ciesz, wolałbyś żeby rypali ja koledzy i zaciążyła z jakimś śmieciem? ;-) ...w tym wieku wszystkie są lesbami, twoja żona też była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem radiesteta i moge powiedziec, ze kciuk prawy u mezczyzny ma ladunek + u kobiety natomiast -, a u Twojej corki jest odwrotnie. Wtedy czuje wstret do facetow i pociag do kobiet. Wymaga to zmiana biegunow pradu w komorce. Zbadaj corke wahadlem na biegunowosc. Problem moze rozwiazac kilka zabiegow biorezonasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem jedno jestes w d***e... Moge brzmiec jak homofob trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*******l ją z domu na zbity pysk i w*****aj w dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej że jak nie zerwie ze swoją dziewczyną i nie znajdzie sobie chłopaka to wrzucisz ją z domu po czym wydziedziczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super rady :O ciekawe czy tacy madrzy bedziecie gdy wasze dzieci beda homo. nie opuwajcie bo sami nie wiecie co wam zycie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można to leczyć i to z dobrymi efektami. O tym się nie mówi, ale już w latach 80-tych była pewna klinika w której leczyli z tych skłonności i mieli wynik prawie 80%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj nikogo, tylko Biorezonans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, musisz ją przebiegunować, magnesem neodymowym spróbuj one są mocne :-) ...tak żeby przyciągało ją do twojego kciuka i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkkkkk

Moja córeczka wyzna ła mi wczoraj, że zakochała się w dziewczynie, koleżance ze szkoły, starszej od niej. Płakała, bała się mojej reakcji. Wyznała mi , że bardzo chciała mi o tym powiedzieć ale nie wiedziała jak. Już od pewnego czasu starała się mnie przygotować na tę informację, zadawała dziwne pytania typu: co myślisz o lesbijkach, czy jesteś tolerancyjna itp. Coś przeczytałam ale wypierałam to ze świadomości. Kiedy mi to powiedziała serce zaczęło walić jak młot, słyszałam swoje myśli i jak krew przetacza się w żyłach. Ta informacja niemal zawaliła mnie z nóg. Widziałam jak cierpi podczas tej rozmowy, jak się boi mojej reakcji. Zawsze jej mówiłam, że jestem tolerancyjna, że nie przeszkadzają mi geje i lesbijki. W tym momencie zaczęłam się zastanawiać czy czasem nie kłamałam, czy nie chciałam być w oczach dziecka fajną postępową i wyrozumiałą matką.

Kocham moją córeczkę bardzo mocno i nie wyobrażam sobie sytuacji w której ją krzywdzę. Powiedziałam jej tylko, że zaakceptuję każdy jej wybór i bardzo ją kocham.

Trudno matce sobie poukładać to wszystko w głowie, tym bardziej,że jesteśmy rodziną tradycyjną, kochamy się z mężem mimo upływu lat i wydaje nam się, że taki model rodziny jest odpowiedni. Odpowiedni ale dla kogo? Hmm dla mnie? Przecież tutaj nie chodzi o mnie!

Córka ma 16 lat i raczej dużo mówiła o chłopcach, zazdrościla koleżankom, że mają chłopaków A ona taka samotna. Może jej zaimponowało, że koleżanka akceptuje ją taką jaką jest, interesuje się nią, spędza z nią czas, przytuli, pogłaska. Nie wiem, może to tylko fascynacja?

W każdym bądź razie kocham moją dziewczynkę najmocniej na świecie i nie pozwolę zrobić jej krzywdy, będę walczyła o jej szczęście jak lwica i nie mam zamiaru jej napiętnować. Zaakceptuję KAŻDY jej wybór!

Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

po paradzie rownosci widze zescie na forum zaszli 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 13.04.2017 o 20:01, Gość gość napisał:

Wyr***aj ją w d**e i daj jej fiuta do mordki pewnie jej się to spodoba i znajdzie sobie faceta żeby się tak bawić

Co za ulom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ludzie sa posrani hetwro zjeeny rzadza swiatem bo jest ich wiecej ale homo to tylko inna orientacja wcale nie gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja prdl kolejny zjeeb. Najbardziej zboczeni sa hetero bo gdy mowi siebo homo zwkazku to widza tylko seeks. Zrozumcie jelopy ze deterkinacja orientacji jest tez nakierunkowana w sposob romanyyczny a nie tylko jako pociąg do ciipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×