Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet gość

Szukam pani, która weźmie mnie na utrzymanie.

Polecane posty

Gość Facet gość

Szukam pani, która weźmie mnie na pełne utrzymanie w zamian za czułość, seks, wspólne spędzanie czasu. Moge tez zająć sie sprzątaniem i zakupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak chcę :-) Mam samochód i chałupe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że to fejk ale jeśli jesteś facetem i to napisałeś tylko dla żartów to za sam pomysł SZKODA MI CIEBIE i nie ma już ratunku dla ciebie i zadnej nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dwa razy rano i dwa wieczorem to minimum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
Fejk i nie fejk. Chce zobaczyć jaki odzew. Naprawdę tego nie wykluczam. Jestem ciekaw czy w ogóle jakaś dobrze sytuowana kobieta rozważyłaby taki układ. Dodam ze jestem bardzo czuły, łagodny, wyrozumiały, wesoły i optymistycznie patrzę na świat. Po prostu jestem zmęczony praca. W łóżku jestem chyba normalny, moge długo, ale nie lubię ostrego rżnięcia. Raczej takie pieprzne i wyuzdane, ale łagodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
Nie:) A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kawior i do tego dobre wino :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
Wino lubię. Wytrawne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie miała nic przeciw temu, ale to musiałoby wyjść naturalnie. No i mój facet musiałby zająć się też gotowaniem i dziećmi. Jakby znalazł sobie wolny czas, mógłby sobie do woli grać na konsoli - romanse wzbronione. No i lubię młodszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
Twoimi, czy wspólnymi? Nie gram, nie oglądam meczów. Nie zdradzam. Programuje hobbystycznie, ale brakuje mi na to czasu. To tez jeden z powodów, dla których chciałbym takiej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
Dekatalogowata - nie szukam trojkata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet gość dziś Wspólnymi. Mam już zresztą jednego na oku :) Mam nadzieję, że się dogdamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
Powodzenia. Trzymam za was kciuki. Może i ja bede miał szczęście prędzej czy później. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :) Myślę że jest więcej takich kobiet Ja jestem typem ekstrawertyka i lubię wyzwania, on raczej spokojny introwertyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brók
A przeprowadzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
Ja może nie jestem zamknięty w sobie, lubię rozmawiać, ale nie jestem szczególnie "rozrywkowy", choć potrafię sie znaleźć w towarzystwie. Tyle, ze nie jest to dla mnie sens życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
Brók - bez problemu. Moge sie przeprowadzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietanaetacie
Co po tym że zrobisz zakupy i odkurzysz. Rozumiem , że jesteś zmeczony pracą bo dużo ludzi tak ma. Ja też chciałabym mieć rok przerwy od pracy , pożyć sobie bez obowiązku codziennego wstawania do pracy i przebywania tam. Co innego jak masz oszczędności i planujesz sobie zwiedzanie świat albo posiadasz takie umiejętności że może mieć jakiś dochód pracując w domu tylko 4 godziny zamiast etatu w pracy. Ale facet , który chciałby być tylko na utrzymaniu kobiety to taki gościu którego spotyka się na parkingu. Stawiasz samochód pochodzi że on przypilnuje auta za kasę. Człowiek nie chce mu dać bo niech się weżmie za pracę a nie siedzi i piwko żłopie ale gdzieś tam myśli sobie a jak mu nie dam to pewnie mi porysuje auto i mu się daje wbrew sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
Mam świadomość ze to nie jest zbyt męskie, ale porównanie do pilnowania samochodu jest chyba chybione. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, ani nie nagabuje przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brók
Gdziekolwiek mieszkam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
Brók - Tak, tylko potrzebny jest jakiś dostęp do cywilizacji, typu normalny, sprawny internet. Fajnie by było mieć tez gdzie iść na spacer, pojeździć na rowerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz mam,meza wiec nie skorzystam.robi wszystko co ty oferujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
I jest spoko? Nie masz z tym problemu, ze nie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rowerze to i w lesie pojezdzisz.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brók
A czemu mi tu mrugasz? Ja serio pytam. Chcesz przyjechać na trochę za Wisłę? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
Brók - W sensie miasta czy rzeki? Jeśli rzeki, to "za" jadąc od zachodu czy od wschodu. Bo jestem od zachodu:) A miasta, rozumiem ze bardziej na południe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
Ewka11453 - wiem jak wyglada. Kiedyś w 3 klasie podstawówki z kumplem robiliśmy operacje zdechłej myszce przy pomocy szkła z rozbitej butelki. Żywej w środku chyba nie chce oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brók
Hym.. jakby to rzec? Poza kraj? ; ) Teraz idę. Jestem zmęczona. Potem cię znajdę, sprawdzę, może zagadam. Ciao. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gość
Brók, Nie ma problemu. Dokąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×