Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

I tak bedziesz moja...

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tygrysek aniołek
15.39 masz intuicję.Chcę Ci coś ważnego powiedzieć ale nie tutaj.Dokładnie bardzo podobnie .Dziwne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mnie tez robia wariata :( dlatego pisze ze swiat jest zly :( ciezko wygrac z czyms takim samemu :( Ale mam jakis tam plan B... Tylko to sie wiaze z moim wyjazdem z tad jezeli nie bedzie lepiej... Tylko czy to mi pomoze??? Zryli mi glowe calkowicie :( Tak jak tej biednej dziewczynie :( Wiem ze przeszka pieklo i zalamala sie.Nie widziala szansy na ucieczke :( Sama wsrod obcych ludzi ktorzy ja krzywdzili :( ktorzy ja sobie upolowali doslownie :( Ja jakos sobie radze.Mam podibna sytuacje.Nikt mnie nie zg****ik co prawda ale po tym co mi zrobiono niejednemu mowilem ze czuje sie jak zgwalcona kobieta :( Jakas trauma itp :( Ale mam charakterek.Nie dam sie tak latwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tygrysek aniołek
22.35 Mam to samo.Proszę nie wyjezdaj.Potrzebuję Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego tak masz? :( Chcialbym abys byla nia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.46 Długoby mówić.Trudny i zawiły temat.Wolę na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tygrysek aniołek
Jestem nią Lara Fabian.Kocham bo rozumiesz.Bluza z Tygrysem.Białe atomy w szopie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i żonkile:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie mozemy sie poprostu spotkac i porozmawiac?W koncu oboje zyjemy.Ten chlopak juz nigdy nie porozmawia ze swoja Magda :( Za to my mozemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mu po prosu napisz , że chcesz jednak porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tygrysek aniołek
No pewnie że chcę.Rozmowa to jedyne rozsądne wyjscie w całej tej sytuacji.Wysłałam Ci życzenia w święta .Myślałam że zareagujesz a Ty nic:-(Mam do Ciebie wiele pytań na ktore nie znam odpowiedzi..które mnie nurtują i tylko Ty możesz mi to rozjaśnić.Mozemy porozmawiać czy spotkać się choćby dzisiaj.Jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tygrysek aniołek
22.35 Ja też się noe dam i też uparcie bronię swojego honoru.Prawda i tylko prawda.Nikt mnie nie zdepcze.Chcę Ci pomóc ale muszę wiedzieć co jest grane co doprowadziło do takiej sytuacji oraz kto dał im na to przyzwolenie.Zróbmy z tym porządek wspolnie.Ty coś wiesz ja coś wiem..razem damy radę.Myślę że Ty wiesz wiecej niż ja.Wszystko to jest strasznie zagmatwane i za długo się ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tygrysku aniolku :) Tak bardzo bym chcial zebys byla nia.Ale to jest kafe.Niestety mam dystans.Jezeli chcesz ze mna czy z nim porozmawiac to wiesz co robic ;) Jezelo to jestem ja to nie mam nic do ukrycia :) teraz juz nic :) Dzis znowu wyobrazalem sobie nas,nasze wspolne rozmowy :) a nawet klotnie na poziomie ktore sa zakonczone smiechem i slodycza :) kocham nad zycie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieknie piszesz tygrysku aniolku :) Widac ze jestes za nim calym sercem :) Ale czy ona tez jest?Byc moze powinienem uwierzyc w inna prawde :( w ta zla :( Wtedy bede jak ta Magda :( ale nie zabije sie i nikt nie zabije mnie...mam dla kogo zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.06 Wiem co robić??no własnie nie wiem!Kilka ray kontaktowałam sie z Tobą przez sms a Ty nic rowniez wtedy kiedy Beata C.wyskoczyła na mnie z buzią ze o coś Cię oskarżan.Nic z tego nie rozumiem.U mnie są sprawy o ktorych pojęcia nie masz .W okolicznosciach sprawy Magdy Z moj zachowuje sie nardzo dziwnie .Drwi sobie z tego i sie śmieje mowi ze zaraz sprawa ucichnie i nikt o tym nie bedzie pamiętał.Mam wiele wątkow co do jego zachowania .W tle są narkotyki brak kasy proba robienia ze mnie narkomanki i psychicznie chorej.Zaczęło od prozb o kase na życie przemocy i zczajenia go odnonie cpania.Juz kiedys znajoma sugerowała mi ze on bierze.Na policji usłyszałam ze posiadać można a rozprowadzać nie.Nic mu nie zrobili.Wiem ze z kimś dealował..daleko nie szukać.Dwa razy wyjezdzał za granicę zawsze tłumaczac sie pracą i ze nie wypaliło.Trasy nad morze czy po auta z nad morza zawsze zachodnią stroną.Na laptopie odkryłam ze notorycznie oglądał filmiki erotyczne.Kiedy powiedziałam mu ze wiem ze cpie to zaraz potem powiedział "a moze to ty cpiesz"Chwile potem zrobili ze mnie narkomanke w pracy..w kolejnej pytają mnie czy leczę sie psychiatrycznie czy biorę psyxhotropy oraz wmawiają mi że mam kłopoty z pamięcią.Nayrafiłam na wzmiankę z imieniem tym samym co moj ma.Wszystko to jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.13 W jaką złą prawdę ?Dlaczego miałbyś się zabić lub dlaczego ktoś miałby Cie zabić.Mnie też grożono..tylko ze u mnie chodziło o kasę i o to ze wytropiłam że wciągał.Jesli coś mi sie stanie to bedzie moj za tym stał.On śledzi ten topik.Rodzinie nie powiem bo nie uwierzą .Zawsze go bronią i kryją .Wydaje mi sie ze on cos kiedys dealował mojemu bratu temu starszemu dlatego mnie uciszają bo by duupe mu podmoczyli.Rodzina tez robi ze mnie wariatkę.Nie ufam im .Oni albo o czymś nie wiedzą albo udają że nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posluchaj...podaj jakiegos maila...napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tu o tym nie pisać..chciałam na priv bo jesteś jedyną osobą ktorej ufam.Napisałam..coż trudno.Boję się o siebie.On wczoraj był dziwny jakby spanikowany.Wiem na sete ze ta przemoc to były napady po amfie.Ciagle cos robi na tym nosie .Znalazłam dziwny biały prosek na posadzcce zawsze zamykał sie w łazience ..potem pracuje całą noc a w dzien idzie do zakładu.Mam oczy i usy wszystko widzę ,głupia też nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tygrysek aniołek
I co znaczy "nie mam nic do ukrycia..już nie.."Co już nie i dlaczego już nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan...ja jego sie nie boje ;) sledzi ten topik?to dobrze...nie wie z kim ma do czynienia ;) niech to czyta ;) ale jezeli chodzi o szczegoly nie mow ich tutaj...podaj maila jakiegos to ci powiem co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja to szaraki.Wiecej problemow niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajecie osobiste rzeczy publicznie, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza_E
Ludzie! Załóżcie nowy temat o tej samej nazwie i będzie po sprawie z tym podbijaniem...Nudzi Wam się aż tak strasznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze przed nasym ślubem znajoma sugerowała mi że on bierze bo dziwne sie zachowywał .To by tłumaczyło dlaczego nigdy nie miał kasy nawet na chleb i był taki agresywny w stosunku do mnie.Jak mu to powiedziałam prosto w twarz ze nim gardze i ze jest obrzydliwy za to ze cos bierze to zrobił cpunke ze mnie przed ludzmi zeby odwrocić uwage od siebie.Nigdy zadnego syfu nawet w rękach nie miałam i nigdy bym niczego nie wzoeła bo sie brzydzę.Niedobrze misie robi jak słyszę ze ktoś jest uzalezniony.Oprocz tego on jest lekomanem.żre tabletki garciami bez powodu .Nigdy nie mam nawet jednej yabletki od bolu jak sobie kupię bo on je je jak cukierki.Z pracy sie zwolniłam bo nie jestem zadną narkomanką.!!Nikt nigdy w życiu tak mnie nie zdeptał i upodlił.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ledwie tu napisałam o nim a juz sie pojawiły komentarze o ćpunach pod tematem o takemniczej smierci Magdy.Przypadek.??Najlepiej odwrocic uwagę od siebie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu strony sie wieszają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tygrysek aniołek
Niedawno miałam dwa zaproszenia od jakis p**********h arabusow na fejsie ale usunęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×