Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka jest szansa, że do mnie wróci?

Polecane posty

Gość gość

Otóż mam taki problem, byłem z pewną dziewczyna przez 3 lata, związek na odległość, mimo to bardzo ją kochałem i ona mnie, też, ostatnio nie widzieliśmy się przez miesiąc, i powiedziała, że zrywa.. mimo to mamy bardzo dobry kontakt,nawet za jakiś czas zaprosiła mnie do siebie na cały tydzień więc napewno skorzystam, lecz jak pytam ją czy mnie kocha, mówi, że nie bo ją wkurzam, i nie chce, ze mną być z tego samego powodu, wiem, ze ma znajomego z którym dość czesto się spotyka już od długiego czasu ale moge jej ufać i wiem, że z ich znajomości nic więcej nie będzie, tylko nie wiem co mam o tym myśleć, czy jest jakaś szansa, że ona do mnie wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz Jej ufac? Naiwny jested, bardzo mozliwe ze juz Cie zdradza Jakis czas, tum bardziej ze to byl zwiazek na odleglosc I nie masz jak tego sprawdzic... Poki co Bedzie sie spotykala z Toba I ewentualnie z nim, jak tamten sie zdeklaruje ze chce z nia byc, bedzie wiedziala na czym stoi to Ciebie kopnie w d..e I urwie kontakt. Zobacz, bez wyraznego powodu zerwala, bo nie piszesz tu o klotniach Jakis tylko ze miesiac sie nie widzieliscie- na 90% z tamtym kreci I poszedles w odstawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×