Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalkaaaaa95

Chłopak na imprezie

Polecane posty

Gość Natalkaaaaa95

Sprawa wyglada tak. Byłam niedawno na imprezie ze znajomymi w pubie. Tam poznałam chłopaka. Wydawał sie bardzo w porządku. Przegadaliśmy razem praktycznie cały wieczor. Po kilku piwach i drinkach, w czasie rozmow, byliśmy coraz bliżej siebie. Przyznaje ze tamtego wieczoru przesadziłam z alkoholem, ale w czasie kiedy on sie zbliżał, zeby mnie pocałować, przebłyski świadomości powiedziały mi "stop". Nie pocałowałam go. Powiedziałam ze nie powinnam. Na pytanie dlaczego, powiedziałam jak to zwykle wyglada, ze wydaje mi sie ze całowanie sie przy pierwszym spotkaniu nie świadczy o jakichkolwiek uczuciach, ze na drugi dzien pewnie by żałował i by sie nawet nie odezwał. Mowil ze na pewno nie, ze zalezy mu na tym zeby to utrzymać. Generalnie takie p********ie po pijaku jaka to ja jestem wyjątkowa. Nie calowalismy sie, ale gadalismy normalnie po tym do końca. Na drugi dzien, a to niespodzianka, zero odzewu. Zabolalo mnie to, bo mimo ze jednak tak myślałam, to miałam nadzieje ze bedzie inaczej. Zastanawiałam sie co moze byc powodem. Znalazłam go na instagramie. Kilka dni temu dodane zdjecie z dziewczyna. Nie wierzyłam, wiec zapytałam wspólnych znajomych czy faktycznie on ma dziewczyne czy to zdjecie to tylko dla żartu. Nikt nie dał jasnej odpowiedzi. Juz zupełnie nie interesowała mnie chemia miedzy nami tamtego dnia. Chciałam sie po prostu dowiedzieć czy ludzie potrafią byc tak okropni. To ja napisałam do niego pod pretekstem zgubienia zegarka. Dzięki temu gadalismy przez 2 dni a potem sie spotkaliśmy. Próbowałam jakos sprytnie zapytać, nawiązywałam do tematu bycia z kimś, a nawet skończyło sie na tym ze pokazywał mi zdjecia na instagramie. Nie, tamtego nie pokazał. Nie chciał pokazać co jest na gorze, a na to ze powiedziałam ze go znajdę, to powiedział ze nie, bo i tak juz nic nie wstawia. Definitywnie nie chciał sie przyznać. Od czasu tamtego spotkania cisza. Nie wiem co o tym myślec. On mi sie podoba, ale nie chce niszczyć zwiazku (o ile taki istnieje). Najbardziej boli to, ze mam teraz wrazenie ze na trzeźwo nie jestem ani trochę atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mozliwe ze ma kogos, moze niedawno zaczal sie z nia spotykac wiec wspolni znajomi poki co nie wiedza o tym... Ciebie chyba chcial zbajerowac szybko do lozka ale zobaczyl ze nie jestes latwa...kontakt wrocil dopiero gdy Ty go zainicjowalas. Odradzalabym takiego face ta, chociaz poki co mozesz go obserwowac ale nie pisz pierwsza do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, teraz mozesz czuc sie zawiedziona , ale nie pisz pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chcieć przelotnego romansu ale jesli ci na nim zależy i go odbijesz to pamiętaj, że jak będzie z tobą to jest to pewne, że będzie zachowywał się dalej tak samo wobec Ciebie czyli nie będzie Ci wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno weź go sobie lepiej odpuść!Takich bad bojów na pęczki.Weź się ogarnij i zrób coś z sobą a tego idiotę odpuść bo nie warto kurde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×