Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

wiecie biedaki ze jak sie za dzieciaka nic nie robilo to jest sie smieciem?

Polecane posty

I trzeba pracowac? A ja za dzieciaka od 3 klasy podstawowki gralem na perkusji, i teraz jestem w anglii i moge wszystko, a wy biedery musicie na wszystko zapieerdalac jak tepe nieudaczniki, bo wlasnie tacy jestescie, tepi nieudaczniki :D🖐️ ajhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej to ja gość od Namysłowa to mój nowy nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
ty musiałes jechac do angli cepie bo u nas pracy bys nie znalazł tępy ośle!!!hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja praca jest muzyka, a przed wyjazdem chcieli mnie wziac do kapeli co miala trase koncertowa po europie wiec zmien informatora :D. Tutaj chociaz sie nie truje weglem i innym kadmem heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo przejąłem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tam c***asuje bo tam same nieroby, lenie i brudasy mieszkają hahahahaha a u nas trza zapierdzielać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urzekla mnie twoja wzruszajaca historia poziom jaki soba reprezentujesz widac juz po tym krotkim i zalosnym wpisie cala reszta to marzenia kubusia puchatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne co soba reprezentuje siedzac za zestawem, ty soba reprezentujesz dno umyslowe i zanieczyszczanie srodowiska debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosny trepie w*********j na forum uk co tu sie frustrujesz tylko pewnie ni be ni me ni kukuryku bo jezyka sie ni zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A idź w c/h/u/j z tą swoją perkusją. Wszyscy cię od dawna na tym forum w d/u/p/i/e mają, a ty upierdliwie piszesz jedno i to samo nudziarzu, nie masz co robić, taka prawda. Ja gram na fortepianie od 5 roku życia, trochę później na gitarze i co z tego? Żaden ze mnie Mozart, a ty jak byś był taki z/a/j/e/b/i/s/t/y to by cię MTV pokazywało bez przerwy, ale jak widać wolą Eda Shirana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś się do talent show, wirtuozie perkusji. W Danii wygrała 10 letnia perkusistka "Mam talent", a ty czym się możesz pochwalić? Pieprzysz koleś jak potłuczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto tu jest biedakiem? To widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gram for fun a nie dla slawy czy osiagniecia czegos tak jak wy zapieerdalacie 8 godzin dziennie zeby osiagnac cos w postaci miesa i ziemniakow codziennie na obiad :D🖐️. A w te wasze talent show sram, lepiej idzcie wy do talent show, talent w byciu zerem i przegrancem biednym :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koncza studia i pracuja na magazynie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×