Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady_bendella

To bzdura że karłowaci faceci poniżej 170 cm mają kobiety i uprawiają sex

Polecane posty

Gość lady_bendella

Znam może dwóch kolesi około 30 lat, którzy mają poniżej 170 cm i żaden z nich nigdy nie miał kobiety, obaj są prawiczkami. Dlatego nie piszcie bzdur że znacie facetów 160 cm, którzy mają żony i dzieci, bo w takie brednie to nawet idiota nie uwierzy :P 170 cm to jest minimum u faceta aby mógł mieć kobietę i uprawiać z nią sex. Niscy się do tego nie nadają i zawsze są sami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Gosiewski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takiego, 168 cm, bzyka na prawo i lewo żony co prawda nie ma ale ma dziecko z żoną swojego przyjaciela tzn byłego przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_bendella
A ja nie znam żadnego karła poniżej 170 cm, który by choć raz sex uprawiał. Poza tym takich facetów jest w Polsce bardzo mało, jakiś 1 % populacji. I mam na myśli facetów takich do 40 roku życia, bo starsi wiadomo że są niżsi i 168 cm u 60-latka to nie jest nic niezwykłego, ale u 30-latka to już unikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj namiar, ja jestem niewysoka i szukam do związku właśnie kogoś o tym wzroście . Mój mail to n.can(at)o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz wzrostu i ile wzrostu może mieć Twój facet? Może mieć poniżej 170 cm ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małysz ma 169 cm także twoja teoria ani d**y ani kupy sie nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałaś ile masz wzrostu, napisz proszę, to ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten o którym pisałam o ma 39 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej jak niski ma fetysz i leci na wysokie bo dla mnie to normalne nie jest żeby niski zainteresował sie kobietą 185 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takich czterech. Jeden ma żonę i dziecko, dwóch ma dziewczyny (niskie blondyneczki), jeden jest sam, bo jest c***jowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_brum
Niski facet to od 170 do 175 cm. Poniżej 170 cm to karzeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 centymetry w bicepsie
Nikt normalny nie ma fetyszu bab ze 185 cm wzrostu.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 170, jestem lekarzem, mam duze zainteresowanie swoją osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 163 i szukam faceta tak najlepiej w okolica do 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lady_bendella proszę kontakt do nich na n.can(at)o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdu_bydzia
Ja mam 170 cm, ale rano. Wieczorem jestem niższy i mam 169 cm, a jak wiadomo zawsze podaje się wzrost który się ma wieczorem, czyli mam dokładnie 169 cm. Ale 163 cm kobieta jest dla mnie za wysoka, przy moim wzroście to tylko taka do 150 cm max wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno, jak ktoś będzie zainteresowany to się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie powinienem być wybredny, bo przy moim wzroście każda kobieta jaka by się mną zainteresowała byłaby OK. Problem w tym, że żadna mnie nie chce, bo jestem za niski. Startowałem kiedyś do karlicy 130 cm i jak się dowiedziała że mam 169 cm to mnie olała, bo dla niej minimum 170 cm musi mieć facet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurdu_bydzia jak sobie wolisz, dla mnie to głupie spuszczać kogoś po brzytwie za 1 cm no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, napisałem do Ciebie maila :) A tak się po prostu przyjęło że facet musi mieć minimum 170 cm aby zainteresował obojętnie jaką kobietę (nawet karlicę). Niżsi nie mają szans, wiem to po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli, jak kobieta ma 164 cm, to jest dla takiego 170 za duża? czy wszystkim niskim podobają się bardzo niskie kobiety, czy jednak nie mają innego wyjścia, a o tych średniego wzrostu marzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha troche mnie pocieszylas tym postem ;) Bo ja głupia byłam zakochana we wlasnie takim karlowatym, a okazal sie dupkiem, a moglam miec wyzszych i przystojniejszych... Ale juz go tez olalam, ciekawe czy znajdzie taka druga glupia jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłamw nim zakochana bo coś w sobie mial, ciezko to okreslic dokladnie co. Ale mialam o wieeeele przystojniejszych facetow od niego. On na poczatku mowil jakie to szczescie ,ze mnie ma, a potem olewal.. To niech sobie będzie sam, proszę bardzo droga wolna :) Ja juz sie odkochalam na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×