Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Azjaci są najbardziej inteligentni i utalentowani, Polacy przy nich to robaki

Polecane posty

Gość gość

nie ma co sie oburzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmien obywatelstwo.Droga wolna jezeli nie mozesz zdzierzyc Polakow i wstydzisz sie.A zakladanie takich tematow jest strasznie slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prawda typowy Polak to debil a faceci już szczególnie , studiowalam z azjatami w Czechach i to jest niebo a ziemia oni sa geniuszami z matmy sa kreatywni utalentowani W wielu dziedzinach kulturalni do bólu nie to co polaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azjaci są może niscy ale dużo przystojniejsi od Polaków i lubią białe kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koreańczycy są mega inteligetni bogaci i sliczni poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koreański piosenkarz taemin jest boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:59 Czyli,jak dobrze rozumiem,tez jestes debilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
ok nie oburzam sie, dzieki za pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki to robactwo przy azjatach , mój mąż będzie Azjata bo nie sa takimi uposledzonymi debilami jak polactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azjaci powinni wyjść za białe kobiety a z białych facetów zrobić robactwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpolka
miałam chłopaka Koreańczyka z południa dopóki się przed nim nie rozebrałam, zobaczył u mnie cellulit i pryszcze , krosty na plecach i kulturalnie się uklonil i odbil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat pisze idiota-Wietnamczyk, ja ich znam to debile również Chińczycy, mam z nimi ciągle do czynienia, prymitywy, oszuści, chciwi, fałszywi i dwulicowi, mam wymieniać dalej Wietnamczyku, który napisałeś ten post? Twoi rodzice zajmują się przemytem, produkcją narkotyków, przewałami na VATcie? Przypominam, że te bydło mieszka tutaj nielegalnie, jedynie 1 na 20 jest legalny. Trzeba ich wsadzić do więzień i deportować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na świecie liczą głównie BIALI MĘŻCZYZNI, są najbardziej pożądani nawet przez Azjatki. Azjaci to wymoczki, nikt ich nie chce, no chyba, że mają kasę, to wtedy każda kobieta każdej rasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te czasy się zminily teraz to Azjaci są najatrakcyjniejsi popatrz na azjatyckich aktorów piosenkarzy sa piękni i mega inteligetni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówimy o wietnamczykach tylko koreanczykach japonczykach singapurczykach którzy są istnymi geniuszami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po III wojnie światowej która wybuchnie niedługo Polski i tak juz nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schrzaniaj stąd nie-Polaku do swojej azjatyckiej dziury, to forum jest dla Polaków, dumych synów tej Ziemi, a nie dla parszywego podczłowieka, ktorego tutaj, my POLACY, nie chcemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azjaci rządzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buk humor obczyzna
Azjaci to wymoczki powiadasz. Azjaci uchodzili za największych wojowników świata. Większość sztuk walki wywodzi sie z Azji i dalekiego wschodu. Wg ciebie wojownik to nakoksowany mięśniak rozwalający całą armie w pojedynke. Jak widze tych matołów na sterydach,łysych tępaków agresywnych to mi sie robi niedobrze. Ciekaw jestem ile pożyją na chemii wstrzykiwanej w mięśnie?Za dużo filmów z hameryki chłoptaś. Wiele filozofii wywodzi sie z azji, wiele wynalazków jak np. proch które używało katolactwo i protestanci w wojnach religijnych i podbojach. Dzięki prochowi podbili ameryke i skolonizowali pół świata. Bez prochu i broni palnej by tego nie dokonali i nawet ten ich żydowski "buk" im by nie pomógł. Oni mówili że "buk" był z nimi a to była przewaga w postaci broni palnej.Prawda boli że azjaci są inteligentni? Zobacz na Singapur, Hongkong, Japonie, Koree a nawet Chiny. Nawet Wietnamczycy na obczyźnie handlują i zakłdają pralnie, restauracje. Żaden z nich nie tyra w jakichś niewolniczych robolskich pracach na obczyźnie jak polskie seby w dresach i Andżeliki dupodajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buk humor obczyzna
W UK w takich robotach nie znajdziesz skośnookich ani nawet "ciapatych" jak polskie robociarze pogardliwie nazywają hindusów. Hindusi to dobrzy lekarze, informatycy mający matematyke w małym palcu i potrafiący liczyć bez kalkulatora a polskie robole tyrają w magazynach, na budowach, fabrykach i udają lepszych od tych na których tyrają jak paroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×