Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Recsator555

Imponuje mi ofiarność Niemców w sprawie uchodźców

Polecane posty

Niemieckie statki należące do organizacji pozarządowej „Jugend Rettet” znajdujące się obecnie na Morzu Śródziemnym nabrały tylu imigrantów, że grozi im zatonięcie. Wczoraj wieczorem sygnał Mayday do jednostki ratownictwa w Rzymie wzywając pomoc. To piękny przykład lewackiej ofiarności :) Wszystkie islamofobiczne i zamachofobiczne prawaki powinny brać z nas lewaków przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robią to tylko , bo brakuje im taniej siły roboczej . .Niemcy wymierają i nie chcą pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś robią to tylko , bo brakuje im taniej siły roboczej <<< Jakiej siły? Roboczej? Uhahahah :D Dziecko drogie, ty chyba dawno nie odwiedzałeś Unii Europejskiej i Niemców. Jakbyś nie wiedział to my lewactwo pracujemy na imigrantów i przy okazji zmuszamy podatkami aby wszyscy inni obywatele też na nich pracowali. Tanią siłą roboczą to myjesteśmy i wy jesteściue. Nawet jeśli jesteści przeciw imigrantom. Wam się wydaje że kasa na zasiłki i na mieszkania dla imigrantów to skąd idzie? Od was, z waszych kieszeni :) Jako lewak jestem dumny, że tyram na imigrantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem lewakiem i w pelni popieram Rescatora i uwazam, ze imigrantom nalezy placic zasilki wyzsze niz pensje dla bialych bo tak jest bardziej sprawiedliwie spolecznie i poprawniej politycznie. Takie lewaki jak ja czy Res uwazaja to za sluszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce są małe zasiłki, więc uchodźcy uciekają z polski. Nie jest prawdą że Niemcy przyjmują uchodźców bo potrzebują do pracy. Mają dość polaków i innych, a uchodźcę to trzeba dopiero wyszkolić. W Polsce mamy już do pracy Ukraińców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że zmuszanie imigrantów do pracy jest niesprawiedliwe społecznie. Dlaczego imigrant ma pracować? Od pracowania są biali. My lewica dajemy imigrantom darmowe zasiłki. Sam nie wiem czemu dajemy im te zasiłki. Nie wiem chociaż jestem lewakiem. Jednak ufam, ślepo ufam, że lewica słusznie czyni. Tak jak ufają feministki. Feministki pomagają imigrantom i pomagać nie przestaną nawet jeśli potem są przez tych imigrantów gwałcone albo i zabijane. trudno, socjalizm wymaga poświęceń. Ja jako przykładny lewak jestem w stanie nadstawić imigrantowi tyłek do zgwałcenia i gardło do poderżnięcia. Albo do zrobienia mi "głębokiego gardła" przez imigranta homosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×