Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Recsator555

Jestem lewakiem glupim i nie wstydze sie swej glupoty i lewactwa

Polecane posty

Jestem za imigrantami chociaz wiem ze jak tylko muzulmanie urosna w sile to natychmiast rozprawia sie z nami ateistami i feministkami. Jestem za dawaniem imigrantom zasilkow chociaz wiem ze oni zawsze bede chcieli zasilki i zaden nie podejmie uczciwej pracy. Jestem za ukrywaniem narodowosci i wyznania zamachowcow bo ujawnianie tych informacji uraziloy uczucia imigrantow. Jestem za tuszowaniem islamskich gw/a/ltow bo to jest poprawne politycznie. Jestem za lewakami bo sam jestem glupim lewakiem i nie wtydze sie tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupole tacy jak ty są bardzo potrzebni na świecie! Ktoś musi odwalać najbrudniejszą robotę i zapiertalać na tych mądrzejszych ! Nie myśl o tym. Weź se kredyt i do roboty zapieprzaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem absolutnie przekonany, że Panu Bogu jest kompletnie obojętne, czy ludzie oddają Mu hołd, zakładając kapelusz, czy przeciwnie – zdejmując go; czy klęczą, czy biją czołem pokłony, czy może kiwają się przy ścianie, czytając Osiemnaście Błogosławieństw. To oczywiście ważna sprawa kulturowa i cywilizacyjna – natomiast z punktu widzenia Boga… Ważniejsze jest, by ludzie oddawali Mu cześć, niż to, w jaki sposób to czynią. Muzułmanie wierzą w tego samego Boga co my – w Boga, który objawił się w Pięcioksięgu Mojżesza – a to, czy nazywamy Go „the God”, „al-Lah” czy „le Dieu”, to różnica językowa. Sądzę, że sposób widzenia Boga przez śp. Ignacego Loyolę bliższy był temu, jak widzi Go wiel. Mahomet Ahmed Hussein, Wieki Mufti Jerozolimy, niż temu, jak widział Go Jan XXIII, też przecież uważany za katolika. Kulturowo oczywiście mahometanizm jest od nas bardzo odległy – ale religijnie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako lewak wierze tylko w socjalizm. Nie wazne ze to glupi socjalizm, ze dawanie zasilkow demoraliuje ludzi i zniecheca do uczciwej pracy. Lewactwo to lewactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×