Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jak się szybko umyć?

Polecane posty

Gość gość

Pytam poważnie. Mam trochę p*****lca na punkcie brudu i potrafię siedzieć pod prysznicem (bo konkretnie o mycie się pod prysznicem pytam) naprawdę długo. Moi lokatorzy siedzą tam maksymalnie 15 minut. Ja jakieś 2/3 razy dłużej. Z tego co się orientuję, większości ludzi zajmuje to jakieś 10-15 minut. Pytanie: Jak to robicie? Wykonujecie wszystkie ruchy super szybko czy też nie zawsze myjecie każdy centymetr ciała? Ja mydlę się zawsze w całości - pewne miejsca nawet kilkukrotnie, a w dodatku mydlę ręce (też kilkukrotnie) po tym jak właśnie te "strategiczne" miejsca umyję. Dopiero po tym mogę zacząć myć nogi, inaczej będę czuła, że są brudne. To chyba właśnie sprawia, że spędzam tam tyle czasu. Też tak robicie, czy może jest to już jednak nieco p******e z mojej strony? Chcę się dostosować do "normy". ponieważ obecnie jestem na takim etapie zaawansowania w mojej fobii brudu, że od nadmiaru mydła schodzi mi skóra z rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjść na dwór w lany pon. na bandę kretynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie 1 płyn ale do wszystkiego. Najlepiej jakiś delikatny, np taki dla dzieci, lub mega tani szampon z pokrzywy (jest tak tani, ze nawet chemii tam nie ma xD). Wejdź pod prysznic i zmocz się woda. Zakręć kurek! Teraz namydl włosy, twarz, uszy, szyje, ręce, pachy, klatę, brzuch, krocze, nogi i stopy (uwaga, bo ślisko!). Odkręć wodę i się opłucz. Powinno ci to zająć max 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namydlam ciało, spłukuję, koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udaj sie do psychiatry,potrzebujesz pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój rekord to pięć minut - z dwukrotnym myciem głowy (bardzo się spieszyłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jeszcze, że na tej głowie miałeś długie włosy, a idę do Ciebie na kurs xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za psychol zakłada wciąż tematy o myciu. Strategicznie to wiesz można ci przywalic w ten łep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest mój pierwszy temat na tej stronie, ale to jest chyba dość częsta fobia, więc nie dziwi mnie, że dużo ludzi o tym pisze - inna sprawa, że przed chwilą szukałam odpowiedzi na moje pytanie w postaci starych dyskusji na forach, i nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:15 Serwujesz tu kurs mycia się? Nie widzisz, że temat założył psychiczny. Każdy człowiek wie jak ma się myć, nawet zwierzęta się myją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się umyć bo poprzednio źle wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:28 Pytanie nie brzmi jak się umyć, tylko jak to zrobić szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to temat z rodzaju-spij szybko bo poduszka potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre są pianki myjące tena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakieś natrectwo bo prysznic można wziąć w 3 minuty jak się człowiek pospieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko znam ten ból :( Ja również uwielbiam kąpiele i zajmuje mi to dużo czasu. Myję się bardzo dokładnie a poza tym do łazienki zabieram zawsze albo telefon albo książkę. W domu mam wannę natomiast przez 3 lata wynajmowałam pokój i na korytarzu była wspólna łazienka w niej prysznic i zawsze najdłużej mi się schodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

O jacie mam ten sam problem.  Jak ludzie zdążają w 15 minut ? Dwa razy myję włosy, całe ciało szoruję ostrą gąbką, miejsca niektóre parę razy plus depilacja plus mycie zębów ze 4 minuty. 40 minut to jest minimum. Nie umiem się umyć krócej, jak to robicie ?????

To proste, golę głowę co drugi dzień. W ten sposób oszczędzam nie tylko na fryzjerze ale i na czasie. 😉

Golenie to 5 minut co drugi dzień, więc średnio można dodać 1,25 minuty do każdego prysznica, który trwa mniej niż 15 minut. Zęby że szczoteczką elektryczną to 3 minuty. W sumie całość 15-18 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×