Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Recsator555

Prawica chce wiązać wzrost liczby imigrantów ze wzrostem przestępczości.

Polecane posty

Dziś miałem nieprzyjemną rozmowę z prawicowcem. Stwierdził on, że w ubiegłych dwóch latach o azyl w Niemczech wystąpiło ponad milion imigrantów i że równocześnie znacznie wzrosła przestępczość i że trudno nie łączyć ze sobą tych dwóch faktów. Nie lubię jak prawicowcy wyciągają logiczne wnioski. Kiedy zaprzeczyłem i skłamałem, że imigranci nie popełniają przestępstw (kłamstwo to norma wśród nas lewaków) to mój rozmówca powołał się na najnowszy raport Federalnego Urządu Policji Kryminalnej (BKA). Wg raportu w ubiegłym roku odnotowano prawie 300 tys. przestępstw i wykroczeń popełnionych przez imigrantów. Uchodźcy, azylanci i imigranci wszelkiego rodzaju stanowią rosnące zagrożenie dla społeczeństwa niemieckiego jako potencjalni kryminaliści. Nie wiedziałem co mu odpowiedzieć. Dla mnie jako lewaka istnienie tak szczerych raportów jest niepoprawne politycznie. Wkurzają mnie prawaki posługujące się konkretami, logiką i zdrowym rozsądkiem. Nie wiem co im odpowiadać i jak bronić lewactwa. Kiedy wyzywam ich od islamofobów, rasistów i zamachofobów to tylko śmieją się ze mnie, że brakuje mi argumentów w dyskusji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poglądy reSCATora555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie, że masz sąsiada, który Cię wybitnie nie lubi z zazdrości lub innych pobudek. Nikt nie powie co mówi sąsiad szczególnie gdy to będzie np kurator sądowy. Zrobią z normalnego człowieka debila. A z rodziny normalnej patologie chociaż sami piją i palą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imograntom państwo przynajmniej pomaga a swoim obywatelom serwują sąd rodzinny bo nie stać ich wychować dzieci winić muszą oczywiście rodziców, którzy otrzymują pracę na podły h warunkach pracodawcy kolegi z urzędu wymiaru sprawiedliwości dając kredyty tym co nie mają pracy, wiedząc, że nigdy tego kredytu nie spłaci ale sprawa sądowa da im dochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w tym trochę prawdy. Moja koleżanka wyjechała z Niemiec z tego powodu i przerwała studia. Ma nagranie jak oni traktują kobiety gdy nikt nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trolem to jhesteś ty głupi lewaku reSCATor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejt może mieć złe intencje lub dobre intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ReSCATor to głupi lewak a jego podszyw Recsator robi dobra robotę bo obnaża prawdziwe poglądy Rescatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rec- sator jesteś dobry chłop z jajami. Dobrze napisałeś o tych pseudo imigrantach. Ta kolorowa dzicz to patologia , kryminaliści , bojownicy ISIS , czyli wszyscy , których inni chcą się pozbyć. Wszelcy przemytnicy i pseudoorganizacje pozarządowe doją grubą kasę za ich przerzuty do Europy. Rescatorem 555 nie przejmuj się, to przegrany maniak , zgorzkniały lewak, którego wszyscy, łącznie z rodziną , mają dość, dlatego plącze się po kafe , przeganiamy trafnymi uwagami jak bezpański pies z wścieklizną.C***a przynosząca wstyd mężczyznom.Gdybym wiedziała gdzie mieszka ten kundel , to bym pojechała napluć mu na ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×