Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kiedy w końcu w tym kraju zrobi się ciepło? Mam dość zimna,

Polecane posty

Gość gość

Połowa kwietnia a rano dzisiaj było 2 stopnie. Ludzie, gdzie my żyjemy? czy naprawdę dobrze się wam żyje w kraju w którym od października do maja jest zimno? Potem mamy 4 MIESIĄCE niby ciepła, podkreślam niby. Ponieważ różnie z tym bywa Lipiec 2016 był zimny. Naprawdę dobrze się wam żyje w kraju w którym na 30 dni w miesiącu jest 5 6 słonecznych? Ludzie, mi to już powoli przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez się męcze w takiej zgniliźnie, gdzie słońca jak na lekarstwo. Dlatego co roku musze wyjechac chociaz na tydzień tam, gdzie jest słonecznie i ciepło...nie wyobrażam sobie urlopu w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
musisz czekać do koncówki kwietnia .. Ostatni tydzień kwietnia ma być ciepły. Niestety ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przy takiej pogodzie jak dziś, człowiekowi się nic nie chce, nie cieszy się życiem, No bo jak się cieszyć kiedy na zewnątrz jest 2 stopnie i pada deszcz. Szkoda, że nie ma u nas pogody choćby takiej jak w Południowej Austrii , już nie marzy mi się klimat śródziemnomorski ale chociaż taki jak w Austrii gdzie morze temperatury nie odbiegają aż tak bardzo od naszych ale chociaż dni słonecznych jest znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
lipiec 2016 nie był zimny , grzało w chuuj .. wlasciwie do od 20 lipca do 10 sierpnia temperatury zblizaly sie do 36-37 C w cieniu .. Zeszły rok był ciepły. Wrzesien był piekny , czerwiec 2016 gorący, może nawet za gorący .. Wiesz wychodzisz o 7 00 rano albo o 19 00 czyli w najgorszy najchlodniejszy okres to narzekarz na zimno . .Wyjdz miedzy 11 00 a 15 00 to zmienisz zdanie .. Ale zgadzam sie z tym ze kwiecien w tym roku to porazka .. Zeby nie było ze jest tylko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawi 114 dziś Spoko, no będzie ciepło tydzień może dwa, potem pewnie znowu przyjdzie ochłodzenie, I brzydka pogoda, Potem pewnie w końcu zrobi sie lato, ale zaś będzie zmienna pogoda, a po 15 sierpnia zacznie się robić jesiennie. Mało powodów do radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
dla mnie 2016 rok był gorący .. Temperatura na moim termometrze w domu wskazywała około 30 C w okolicach poczatku sierpnia a temrometr na zewnątrz wskazywał 55 C w słoncu .. Myslałem ze sie rozleci bo wyleciał poza skalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jedynym plusem Polskiego Klimatu czy położenia, jest długośc dnia. Od Lutego do końcówki września dni są naprawdę długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawi 114 dziś Serio nie pomylił ci sie 2016 z 2015 albo 2013? Tamte lata faktycznie były bardzo ciepłe. Ale 2016 to był słaby rok. Pamiętam że w Maju było zimno, Wrzesień również był zimny. W lipcu temperatura nie przekraczała 25 stopni. Sierpień był ciepły No nie wiem nie wiem kogoś z nas zawodzi pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
ja cie zachęcam do wychodzenia miedzy 11 00 a 15 00 na zewnątrz w słoneczne dni wtedy jest wielokrotnie cieplej niż o 18 00 18 00 to słonce słabiutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
początek maja ma być ciepły ,ponad 20 stopni ,do końca kwietnia niestety tak jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
nie , nic mi sie nie pomyliło , bo wychodziłem w czerwcu niemal codziennie i przeklinałem nawet na te upały.. Musiałem zakładać czapkę bo myslałem ze mi slonce głowe spali i udaru dostanę.. W czapce naprawde róznica spora Oczywiscie nie cały czerwiec 2016 był upał , ale przynajmniej przez 10 dni było + 30 C w cieniu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
do 25 kwietnia będzie zimno . 26-30 kwiecien na pewno nie zawiodą wiec nie prawda ze od początku maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już niestety jest w tym kraju. Ciągle mówi się o ociepleniu klimatu i zmiany warunków klimatycznych. To prawda zimy jakoś ostatnio nie zaskakują śniegiem ani niskimi temperaturami. Jednak kiedyś marzec i kwiecień to były czysto wiosenne miesiące, a teraz jest jak w zimę i lepiej wychodzić w kurtce zimowej na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co się dzieje w ostatnich latach to tragedia. Rok temu było co prawda lepiej niż teraz, ale odrobinę. Ja dziś jestem w letniej kurtce i marznę bo powiewa agresywny wiatr :o To jest qrwa jakaś żenada, żeby dwa dni do tej pory były typowo wiosenne, a reszta niestety to zimo-jesień. Ciągle wieje i pada. Druga połowa kwietnia, a wiosnę to ja widzialam przez okno, bo jak się wyjdzie to łeb urywa z zimna. Pamiętam, ze w lipcu 2015 musiałam włączać ogrzewanie i chodziłam w płaszczu bo było zimno przez parę dni. Uwielbiam kiedy jest słońce, nie ma tego cholernego wiatru i w ogole jest upał. To w Polsce nierealne. Max 2 dni i znów pizga złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawik a jak zapowiada się majówka ? Pewnie będzie znowu przeskok temperatury o 20 stopni :o w dół rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
ja tam w panike nie wpadam .. Kwiecien jest t ylko dlatego zimny , bo przyszedł jakiś front ze Szwecji z Arktyki i dlatego mamy pogodę jaką mamy.. Jak wiatr zmieni kierunek na zachodni albo poludniowy to wysoka temperatura wróci Maj z pewnoscia nie zawiedzie będzie o wiele cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
pierwszy maja ma być około + 20 C a dzisiaj tylko + 4 C zatem 16 C cieplej w cieniu , a około 25 C wiecej w słoncu .. o ile slonce wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko szkoda że te fronty jakoś tak nawiedzają nas często. Ja nie wiem ale kiedyś naprawdę Końcówka Lutego to już czuć było że nadchodzi wiosna. Marzec to było już wiosennie a Kwiecień to już w ogóle lato. Od paru lat jest taki c*****y start wiosny że się w głowie nie mieści. Nie wiem gdzie to ocieplenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co musi być w Skandynawii czy Rosji? Co muszą mówić Anglicy albo inne kraje UK. Holendrzy czy Belgowie Ludzie na Północy Niemiec czy Francji ? W tych miejscach albo jest zimno, albo panuje typowo Angielska przez cały rok, czyli deszcz i 10 stopni na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna 2014 przyszła szybko, bo pamiętam że na początku lutego zaczął się śnieg topic i czuć było w powietrzu wiosnę. W drugiej połowie marca na spokojnie chodziłam w spodniczkach i rajstopach. Kwiecień było już ciepło na maksa to samo maj czerwiec, lipec i sierpień. A w sierpniu i na początku września 2015 byly super upaly. Było wtedy z***biscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I taki kilmat jest na południu europy. Ja nie mówię o sycyli, KORYSCYE CZY MAJORCE. ale chociażby bałkany, rumunia, krym, środkowa francja, węgry austria. Kurde tam też jest zima, ale mija ona gdzieś w lutym, wówczas codzień się robi coraz cieplej, słońce jest coraz większe.Aj pomarzyć. raz na 10 lat mamy okazje poczuć właśnie taki klimat, ale to są wyjątki od reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już powoli zaczyna się robić ciepło. Ja już zaplanowałam wakacje :) i mam nadzieje, że trafi mi się fajna pogoda. Tym razem wybór padł na Pobierowo. Cisza i spokój, pełen relaks. Jeśłi ktoś lubi takie miejsca to polecam. Noclegi w Pobierowie znalazłam na https://www.zaplanujwczasy.pl/noclegi+Pobierowo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz Szkoły ? Dołącz do nas ! Rekrutacja trwa Zapraszamy serdecznie do NOVA Centrum Edukacyjne w Tarnowie . Nasza szkoła może pochwalić się szeroką ofertą kierunków, jak również kursów krótkich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do zapisów za pomocą stron internetowej: http://www.nova.edu.pl/ bądź bezpośrednio w sekretariacie na ul. Krakowska 17/14 W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem 143000350 lub mailowo na adres tarnow@nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to wkurza. W ostatnich dniach w mojej okolicy właściwie wcale nie ma dobrej pogody. Ciągle wiatr albo zimno albo deszcz, a jest już 8 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×