Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Oszukana przez Konrada

Konrad Adrian Kowalski oszust matrymonialny

Polecane posty

Gość Oszukana przez Konrada

Witam,czy ktoś ma kontakt z oszustem matrymonialne Konradem K.? Konrad nie spłaca swoich długów szukam osób które są w podobnej sytuacji jak ja o zdecydują się na złożenie pozwu zbiorowego z powództwa cywilnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co przelewałaś hajs typowi, którego na oczy nie widziałaś? Po co, na co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszyscy o tym imieniu to szuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się stało? moja sasiadka miala do czynienia z oszustem matrymonialnym, przez jakiś czas myslelismy ze znalazłą wkoncu narzeczonego ale neistety,szkoda mi jje. teraz nachodzą ją jacys komornicy a kobita ogólnie uczciwa,wgl biedna bo rodzicow mlodo stracila,cóż... moze to ten sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartyna29
Oszukana przez Konrada zgłoś się do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możesz opisać wygląd, podać wiek lub miejscowość człowieka o którym mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków, Nowa Huta, ul. Kopaniec 2 lub 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ten. Ten przebywa teraz bliżej Katowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartyna29
Może Kraków ul. Przy Torze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszystkie Konrady to złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martynaa29 a ty skąd jesteś? Z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Torze tak naprawdę mieszka policjant czy jakiś agent, który podobno go udaje, chcąc go dopaść. Podobno nawet przesyła przelewy i spłaca długi ten Konrad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Konrad Adrian, tylko Konrad Arkadiusz! Co z Wami laski! Sama wysyłam do niego korespondencję i w sprawie cywilnej jak mi go sprawdzili to jest to Konrad Arkadiusz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie bende wypowiadała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie za dużo nerwów kosztowało bawienie się w "dopadanie" Konrada. Najpierw policja mnie nakręciła żebym go pozwała, a potem to on pozwał mnie!!! Skończyło się na ugodzie i ustaleniu rat jakie ma on wpłacać co miesiąc. Co prawda, nie wpłaca tyle ile miał (894,960), ale wpłaca 500. I wiecie co?! Wolę to NIŻ NIC!!! Owszem, byłam głupia i naiwna, ale wole takie wyjście niż chodzenie po komendach, wyśmiewanie mnie przez Panów "Wielce Policjantów", którzy tak naprawdę patrzą mi w dekolt zamiast pracować i słuchania pod koniec, że "sprawa w toku" i "śledztwo umorzone"! Jest on mendą, to prawda, ale już zdążyłam go dobrze poznać. Jak się nie robi mu "pod górkę" to w formie "inwestycji" spłaci on w końcu swojego dłużnika (baaaaardzo powoli, ale spłaci). Dziwny człowiek...ale taki już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko że tego policjanta to on już przekupił. Tak jak się dogadał z sędzią, która go niby ściga. Nie, nie Podgórze, tylko w Nowej Hucie mieszka. Policja o tym wie i dają sobie z tym spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ale się dyskusja stworzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet nie chce myslec co bedzie jak pojdzie on siedziec. wtedy juz po nas... nie splace dlugow, rodzice mnie wywala i tyle tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie on nasyłał ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byli też u mojego taty w pracy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie go sama spłacę bez jego pomocy i wyjeżdżam za granicę. Nie znoszę tego kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja to nie "woły robocze" ani "koło drugiej pomocy"! Śmieszna jest ta otoczka wokół "Pana Konrada", czy też innych tego typu "Panów". Bawi co poniektórych to, że najpierw panienka X zostaje oszukana (daje się oszukać poprzez swoją naiwność i brak doświadczenia), a następnie idzie na poskargi do komisariatu, gdzie policja CIĘŻKO pracuje! Nauczcie się w końcu płacić za swoje błędy, a nie wyręczać swoje emocjonalne problemy i ambicje w chęci "zabicia" lub "zemsty" na jakimś oszuście poprzez funkcjonariuszy policji! Własne brudy emocjonalne pierzcie z Waszymi chłopakami, oszustami w jednym kotle! W tym czasie kiedy robicie z siebie skalane życiem dziewczęta może inna naprawdę potrzebująca panna (po gwałcie, biciu do nieprzytomności przez męża lub molestowaniu w pracy) potrzebuje pomocy?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartyna29
Ja akurat jestem z Warszawy i też tu go poznałam... czy możecie podać numery telefonów z jakich korzystał? I jakie powody wam podawał pozyczajac kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja telefonu już nie mam, bo sama z wyboru zerwałam z nim kontakt. A zgłaszałaś sprawę na policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Róbcie jak chcecie. Ja bym wolała się z nim dogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszyscy mężczyźni o tym imieniu...to... :( Mnie taki jeden Konrad teraz oszukał, bawił się mną i moimi uczuciami a teraz okazało się że ma żonę i dzieci! Chvj jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma kasę to niech oddaje! tacy jak on tylko odpoczywają w więzieniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy my rozmawiamy o tym samym? Ten o którym ja mówię nie ma żony - dokładnie sprawdziłam. Policja mi na początku powiedziała, że ma żonę i dzieci, ale okazało się że miał je tylko na papierze, bo jak dotarłam do żony (Moniki) to tak naprawdę nigdy ze sobą nie byli. On jest niezły cwaniak. Jak dla mnie to on tą "żonę" tylko do czegoś potrzebował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy Ten Konrad cię oszukał? W jakich dniach? Zgłaszałaś na policję? Ja się waham... Podobno ma dojścia do policji i sprawdza on wszystko... Któraś z was dziewczyny pisze, że oddaje on kasę. Może tak lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, musimy postanowić co robimy. Jak pójdzie do więzienia to lipa, bo dług i tak pozostaje. Macie numer do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×