Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Oszukana przez Konrada

Konrad Adrian Kowalski oszust matrymonialny

Polecane posty

Gość gość
To nie ten Konrad. Mój też jest z Krakowa, ale to co piszecie się nie zgadza. Nie jest on ani na Przy Torze, ani Hucie. Mój mieszka przy Kazimierzu i jest sam. Czekam na jego adres. Też nie zamierzam działać przez policję, wiem jak od niego odzyskam kasę... Narazie dziewczyny i faktycznie - nigdy więcej takich elegancików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartyna29
Odezwijcie się do mnie na mail martyna.maruda@tlen.pl trzeba ustalić co z tym agentem dalej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartyna29
Możemy się skontaktować jakoś poza forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konrad cholerne imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zgłaszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z nim małe dziecko... proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego ten "Konrad" w życiu nie zrobił... Ma rzekomo dzieci, żonę a do tego dziecko z jakąś inną laską (???). Do tego ma firmy, okrada kobiety, "trzecią stopę" której nie widać i za pewne zostanie pilotem. Tam gdzie tyle koloryzacji w opowieściach i brak składu w tym co ludzie opowiadają (a w jego przypadku nic się kupy nie trzyma) tam tak naprawdę jest jedna wielka fikcja. Jak dalej będzie się o nim czytało tyle baśni to najlepiej stworzyć na jego podstawie bestseller: "Konrad i jego życie z 2000 kobiet", bo oczywiście o tym, że spał, miał od każdej dawane pieniądze po 2 dniach znajomości, każda jego laska była jego narzeczoną i zdążył to zrobić mając nad sobą 27 wyroków i 23 lata pisane było już wszędzie. Nikt zdroworozsądkowy, kto ma w sobie choć minimum inteligencji nie podejdzie do tego na serio. Na koniec: zabijmy, posadźmy do więzienia i zdemaskujmy oszusta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konrad :( kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maartyna29 Odezwijcie się do mnie na mail martyna.maruda@tlen.pl Nic dziwnego że cię zdradzał jak żeś maruda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konradzie ogromnie się cieszę, że bierzesz udział w naszej dyskusji :) oświeć mnie proszę kiedy zaczniesz mi oddawac pieniądze? Wolisz siłą czy po dobroci? Powiedz co u Twoich dzieci słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani ktora pisala ze ma z nim male dziecko i prosi o pomoc. Prosze sie ze mna skontaktowac pod adresem emailowym: aprilgoodman22@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny i jak coś szanowny Konrad pisze do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery wawa
Jeśli to czytasz a napewno czytasz to informacyjnie mam twoje zdjęcia z Sympatii .Jeśli nie zwrócisz mi pieniędzy to zarówno policja jak i wiele osób na portalach internetowych będzie wiedziało o twoich oszustwach. A jeśli to nie pomoże spotkamy się w twojej siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartyna29
Mery Wawa możesz się ze mną skontaktować na mail jak powyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malitka221
Hej Mery wawa proszę Cię o kontakt pod adresem rene221@poczta.onet.pl mam do Ciebie jedno pytanie. Renata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda szanowny Pan oszust wystarczy wpisać w przeglądarkę Konrad K. Oszust. Bądź też zachęcam do obejrzenia materiału "bez oporow" odcinek 2 oszuści matrymonialni. Tam w pełnej krasie prezentuje się celebryta-biznesemen-oszust- Konrad Adrian K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartyna29
4 dni do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Prosze o odezwanie sie do mnie na priv tez miałam doczynienia z tym Typem. martaamorki4@buziaczek.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o s z u s t! z ł o d z i e j! oddaj pieniądze bydlaku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konrad grasuje na kolejnym portalu randkowym. Uważajcie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartyna29
Jaki to dokładnie portal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mi teraz ktoś powie że kobiety są inteligentne. Buhahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koradzie kowalski do 31.12 dokonaj splaty zadluzenia, ktore u mnie zaciagnales. w przeciwnym razie sprawa trafi do sadu i komornika. wiem, ze masz z czego splacac dostales spadek po ojcu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne większość ostatnich odpowiedzi jeat z tego samego dnia i prawie że tej samej godziny. Konrad chyba bardzo się nudzisz siedząc na forum i pisząc glupoty. Zajmij się oddawaniem pieniedzy, które przywlaszczyles bo % odsetek rośnie:) A i Pozdrów Twoja przyjaciółkę Kasie z tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co te baby mają w głowie, najpierw obcemu facetowi poznanemu przez neta pożyczają sporo kasy, a potem lament i krzyk złodziej nie oddał! To równie dobrze mogłyście menelowi spod biedry dać w zamian za obietnice że kiedyś wam odda, no ale to menel, a Konrad pewnie fajnie się ubrał i wyperfumował i już wam rozum odebrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konrad a Ty nadal tracisz czas na sprawdzanie tego forum i durne komentarze. Jeśli z kimś odpisujesz umowę pożyczki to ja oddajesz... proste jak nie oddajesz to licz się że wszystkimi tego konsekwencjami. Komornik prędzej czy później wciągnie z Ciebie kase wraz z odsetkami. A jak nie komornik to bardzo skuteczna firma windykacyjna. Nie jesteś taki cwany jak myślisz. Detektyw jest tuż za Tobą. Do zobaczenia wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmlena
Powiedzcie proszę, czy jest tu na forum któraś z pań, która zeznawała ostatnio w Wawie przeciwko Adrianowi/Konradowi czy jak mu tam? Jeśli tak, to proszę o kontakt madziulka0207@op.pl. Chętnie zamienię kilka słów, bo niestety też mam wątpliwą przyjemność uczestniczyć w dochodzeniu przeciwko temu panu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmlena (konradzie) czemu piszesz wątpliwą? Ja zeznawałam i żadnych wątpliwości nie mam. Wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że z dopadnie cię ręka sprawiedliwości. I osoby które Ci pomagają również, ponieważ jesteś poszukiwany i za ukrywanie i pomoc też odpowiedzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×