Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy to czas na rozstanie...

Polecane posty

Gość gość

Hej! Mam do Was prośbę! Nie wiem co robić jestem z chłopakiem 3 lata bardzo go kocham ale on jest nieodpowiedzialny ma 25 lat a nie ma wykształcenia ani mieszkania ani nawet auta... i nie chodzi o to że jestem materialistka ale po prostu ja chce czegoś od życia studiuje pracuje myślę o przyszłości a on niestety nie. Żyje z dnia na dzień. Ma okropna rodzine zerow wsparcia ani w młodości ani teraz... za młodu musiał wyjechać za granice i pracować ale niestety pieniędzy nie odłożył... 2 lata temu wrócił dla mnie do Polski ma stałą pracę ale pieniądze wystarczą tylko na opłacenie rachunków/mieszkanie/jedzenie/ciuchy/jakies wyjście z domu. Teraz robi szkołę średnią i myślałam ze bierze to na powaznie zrobi mature/studia/lepsza praca ale zaczynam wątpić w to... boje się że on przede mną gra takiego poukladanego itd. A w rzeczywistości przed kumplami ma to wszystko gdzieś... boje się że nie będę mogła na niego liczyć w przyszłości/że nic razem nie osiągniemy... czy to czas się rozstać?? Proszę o pomoc. Kocham go on kocha mnie, wspieramy się, szanujemy, pomagamy sobie jesteśmy razem szczęśliwi ale przyszłość mnie martwi. Chłopak mial po drodze jeszcze problemy z długami/pożyczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×