Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

38 tc i uczucie jakbym dostala okresu

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Jestem w 38 tyg i od kilku godz mam uczucie jakbym dostała okresu. Mam uczucie takiej mokrosci, jakby mi cos wyciskało, ale na wkladce nie zauważyłam nic nowego czy bardziej obfitego. Boli mnie troszkę podbrzusze ale tak lekko. Czy to mogą być objawy porodu, jest tu ktoś bardziej doświadczony? Dodam ze to mija druga ciąża, pietwsza zakończona cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą, ale nie muszą. W pierwszej ciąży tak zaczął mi sie poród, takie bóle od 5 rano, po dobie o 7 urodził się syn. Teraz jestem w 40tc, takie bóle mam po kilka godzin dziennie od dwóch tygodni i nie urodziłam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeważnie tak zaczyna sie poród spakuj torbę i czekaj aż wody odejdą. Zdrówka życzę tobie i maleństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torba spakowana czeka;) ja też w sumie w gotowości, tylko się martwie, że nie będę wiedziała kiedy jechać do szpitala. Moja gin mówiła, że w związku z tym że jestem po cc to jak będzie bolało podbrzusze czy coś zacznie się dziać to od razu szpital, żeby nie czekać aż się rozkręci na dobre. Nie chciałabym też panikować, eh mam nadzieję że już niedługo się rozwiąże i szybko pójdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×