Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michał195000

Tez tak macie?

Polecane posty

Gość Michał195000

Witam. Mam problem ze swoja zona. Jestem typem faceta ktory lubi kochac sie bardzo namietnie poczawszy od gry wstepnej, jednak moja zona nie uznaje czegos takiego jak zrobienie loda. Akurat to jestem w stanie zrozumiec i nie chce jej do tego zmuszac jesli nie ma ochoty. Natomiast ja uwielbiam robic minetke, moglbym lizac jej cipke godzinami lecz ona nie chce sie na to zgodzic bo mowi ze to obrzydliwe i w ogole ja to nie podnieca a ja nie mam z tego zadnej przyjemnosci wiec po co to robic. Wielokrotnie jej mowilem ze mi to sprawia ogromna przyjemnosc i strasznie mnie nakreca. Nie wiem juz co robic, coraz czesciej mysle o tym aby znalezc sobie bratnia dusze do tych spraw. POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mialem i poszukalem kochanki- wszystko z nia sie dalo z***biscie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ty wziąłeś tą kobietę ona Cię nie szanuje, jak ona się nie zmieni to ty ją zmień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie dopasowaliście się seksualnie, więc będzie problem. Jak poznałem swoją żonę to była amatorką jeśli chodzi o lody, ale uwielbiałem robić jej minetę i stwierdziła że musi się odwdzięczyć. Parę filmów "instruktażowych" ;) też się przydalo. Teraz nie mamy przed sobą tajemnic w seksie, znamy swoje fantazje i często wcielamy w życie. Postaraj się przekonać ją najpierw do minety. Możesz nawet znaleźć w sieci jakieś normalne artykuły na ten temat i jej pokazać (tzn. o odczuwaniu przyjemności podczas zaspokajania partnera/ki oralnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał195000
Gdzie kolego taka znalezc jeszcze mi powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×