Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Były wciąz na mnie patrzy... Co to znaczy?

Polecane posty

Gość gość

Był czuły i kochany na początku jak każdy. Niestety potem zmienił swoje zachowanie o 180 stopni. Byłam pewna, że zmierza to do końca. Chciałam ratować, ale to już był trup. Pogodziłam się z tym, ale on ciągle na mnie patrzy. Nie zwracałam wcześniej na to uwagi, ale często go przyłapuje na tym jak na mnie patrzy i ucieka wzrokiem. Czy coś jeszcze to znaczy czy po prostu podobam mu się tylko fizycznie? Jesteśmy w tej samej grupie na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdza tylko, czy sie na niego gapisz no i się gapisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ja się nie gapiłam na niego. Nadal się nie gapię. Czuję ten wzrok, ale udaję, że nie wiem. Czasem tylko spoglądam i on zawsze ucieka wzrokiem. Dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam odwrotną sytuację, pogodziłam się z tym, ale patrzyłam bo... hm, w sumie ciężko wytłumaczyć :) nie jest tak, ze chciałam odwrotu od jego decyzji, po prostu nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn? Po prostu coś ciągnęło Cię do jego widoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś na zasadzie "i co teraz robisz? jak sobie beze mnie radzisz?" - ale pozbawione troski, bardziej z ironią. Ciężko mi to wytłumaczyć, ale z natury jestem ironiczna, wiec czasami tego nie odróżniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe. Przed rozstaniem był złośliwy, więc prawdopodobnie tak myśli. Będę dalej nie dawała po sobie poznać, że wiem, że się na mnie patrzy i że jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×