Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak szybko przytyć ???

Polecane posty

Gość gość

Cześć kochane kobietki! :) Zwracam się do was ze sprawą, która męczy mnie od dłuższego czasu. Otóż od zawsze byłam taką malutką kruszynką z niedowagą. Nie robiłam żadnych badań, wszyscy sądzą, że to wszystko przez metabolizm. W obecnej chwili przy wzroście 165 ważę 47 kg ( wiek 16 lat ). Za kilka miesięcy wybieram się do liceum i chciałabym wreszcie wyglądać jak kobieta :) Mogłabym jeść, jeść i jeszcze raz jeść. Jem tak dużo, że aż się w głowie nie mieści a w ogóle tego po mnie nie widać. Zastanawiam się czy nie zrobić sobie efektu jojo. Jeść ze sporym umiarem przez tydzień a następnie spożywać tylko wysokokaloryczne posiłki. Myślicie że to się sprawdzi? Po jakim czasie zobaczę pierwsze rezultaty ? Może, któraś z was ,, padła ofiarą " efektu jojo ? Może znacie inne sposoby na szybkie przytycie ? Liczę na waszą pomoc kochane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na głupie pytania nie ma mądrych odpowiedzi, ale spróbuje;) Daj sobie spokój, lepiej i zdrowiej być chudym niż grubym (podejrzewam, że większość koleżanek ci zazdrości). Zacznij ćwiczyć wtedy nabierzesz kształtów. Chyba nie wiesz, co to jest efekt jojo, jak teraz rozwalisz sobie metabolizm to przez cale zycie będziesz się męczyć. A życie samo zweryfikuje twoją wagę (ciąże, choroby), może wtedy naprawdę będziesz chciała się odchudzić i co wtedy??? Jeszcze raz zachęcam do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×