Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o takiej relacji?

Polecane posty

Gość gość

Cześć wszystkim ;) piszę tutaj, bo po prostu potrzebuję cudzego spojrzenia na sprawę. Chodzi o to, że w wakacje poznałam pewnego chłopaka. Jest on z innego kraju, dobrze się dogadywaliśmy, po pewnym czasie poczuliśmy coś do siebie. Wiadomo, wakacyjny klimat sprzyja uczuciom. Nie doszło jednak do niczego, jedynie do pocałunku. Niestety nadszedł czas powrotu do rzeczywistości, utrzymywaliśmy jakiś kontakt, ale bardzo sporadyczny. Teraz, po kilku miesiącach znów zaczęliśmy pisać. Lubię go, dobrze nam się rozmawia, jednak wiem, że i tak nic by z tego nie wyszło. On jednak czasem pisze w flirciarski sposób, pisze, że tęskni, wysyła serduszka itp. Wiem jednak, że ma dziewczynę. Dlatego ja pisze z nim tylko jak z przyjacielem, nie odpowiadam na te 'zaczepki' (które nie są częste, ale jednak są). I to właśnie jest moje pytanie do was. Co o tym myślicie? Głupio pisać mi z chłopakiem, który ma dziewczynę, źle się z tym czuję. Jednak z drugiej strony nic nie robię złego, pisze z nim jak z kolegą. Pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma dziewczynę i pisze z Tobą, do tego mieszka w innym kraju. Po prostu dobrze wspomina Wasz romans, ale nie traktuje Cię poważnie. Ja bym tego nie ciągnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu taka znajomość, gość dowartościowuje się Tobą. Kupa facetów w Polsce jest, na pewno lepsi niż ten obcokrajowiec :) Ps. Po co pisać jak zajęty? Chyba że Cię coś swędziało w wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×