Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamson000

ProBreast Plus na powiększenie piersi

Polecane posty

Gość Kamson000

Hej, być może słyszałyście coś o tym produkcie? Podobno powiększa piersi w naturalny sposób i słyszałam, że wiele kobiet jest mega zachwyconych. Ale ja się zastanawiam nad jednym. No bo ten produkt wspomaga produkcję estrogenów, które powiększają piersi i biodra. A co z trądzikiem młodzieńczym, który mam? Czy to nie jest tak jak w przypadku przyjmowania tabletek anty, że trądzik znika, a po odstawieniu tabletek jest wysyp? Bo jak tak to co mi z ładnych piersi jak będę miała tragedię na twarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie jak ty (mam 21 lat) i bardziej atrakcyjna czulabym się z gładką buźka niż większymi cyckami. Więc musisz sobie ustalić priorytety, bo każde takie tabletki wpływają na cere, nawet u osób bez trądziku. Cycki to nie całe życie, a jeśli to taki problem to radzilabym wybrać diete na przybranie masy i trening :) / P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ProBreast Plus to optymalny zestaw na powiększanie piersi składający się z suplementu diety oraz kremu. Produkt zawiera wysokiej jakości składniki, które gwarantują maksymalne efekty kuracji. Zestaw przeznaczony jest dla kobiet, które chcą w naturalny i bezpieczny sposób powiększyć rozmiar swoich piersi nawet o 3 rozmiary. Jego regularne stosowanie pozwala już po kilku tygodniach uzyskać znaczące zmiany. http://nplink.net/KspQn4CS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×