Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przelewać funty do Polski?

Polecane posty

Gość scaniun
Jestem jednak za przelewami z e-kantoru, najtaniej i najbardziej komfortowo. Bardzo łatwo się je realizuje z Pluskantor.pl przy czym mam pewność bezbłędnego zaksięgowania u odbiorcy, ponieważ każdy transfer jest dodatkowo zabezpieczony unikalnym indywidualnym dla każdego klienta tytułem przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
bank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość todd5
Wielokrotnie przelewałam z kantoru internetowego- Amronet , polecam, zawsze transfer zrealizowany rzetelnie bez skubania kasy z klienta i jednocześnie tanie przewalutowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groomie
Ja wymieniam w Kantor Ekspert i do nich przelewam swoje Funty. Płace za ten przelew ale kursy w kantorze to rekompensują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CasaBlanka35
Warto wykorzystać platformę Gieldawalut.com do tego. Jak wymienisz funty na PLN (kursy są bardzo atrakcyjne i możliwe zniżki) to złotówki już na polskie konto przelewasz za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przelewam przez england.pl, powyżej 500 pln/100 gbp przelew jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabika
Najlepiej jest najpierw GBP przewalutować na PLN a na polskie koto wysłać już złotówki. To nie jest wcale skomplikowana kombinacja, sama tak robię dosyć często, wszystko w jednym miejscu i bez wychodzenia z mieszkania nawet- na platformie Amronet.pl. Przelew w PLN idzie bezpłatnie a oszczędzam już na przewalutowaniu,=.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipena
Opłaca się skorzystać z Pluskantora. Jedynie pierwsza wpłata czyli zasilenie portfela w GBP wiąże się z kosztem który pobiera bank, a już złotówki zawsze bezpłatnie lądują na rachunku jak robię przelew z pluskantor.pl . Przewalutowanie bez prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie do przelewów międzynarodowych przydaje się konto na gieldawalut.com. Realizowałem w GBP oraz EUR- akurat z Polski za granicę, ale oczywiście w drugą stronę też można na tej samej zasadzie. Oferują przelewy przyspieszone, jednak ja preferuję standardowe, bo są tanie, 5-9 zł maks mnie kosztowały i całkiem sprawnie trafiały na rachunki w zagranicznych bankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentya26
PLN z gieldawalut.com zawsze bezpłatnie można przesłać na każdy polski rachunek, a więc ja to robię tak, że CHF wpłacam do kantoru, wymieniam na PLN bardzo tanio, bo niemal po kursie rynkowym, tak o grosz się różni cena zakupu lub nawet mniej, i puszczam dalej. Proste i najtańsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak przekazuję zarobki w EUR:)Na identycznej zasadzie tyle że z pomocą kantoru Amronet. Jest to proste i oszczędne rozwiązanie. Choć zarabiam w walucie w każdej chwili mogę całość lub część wymienić na PLN i puścić przelewem na konto w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnny

Na stronie tanieprzelewy.com znajduje się przejrzysta tabela z porównaniem 18 firm oferujących przelewy do Polski, oraz niezależnymi opiniami użytkowników Trustpilota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbp

od zawsze przelewam przez transfer24 pieniądze mam w kilka godzin a za przelew płacę 0,59 gbp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisis
Dnia 1.12.2019 o 20:45, Gość gbp napisał:

od zawsze przelewam przez transfer24 pieniądze mam w kilka godzin a za przelew płacę 0,59 gbp

Hej, czy wymagali od Ciebie skanów dokumentów? Korzystałam z innej firmy ale teraz chcą ode mnie skanów i trochę boję się wysyłać dlatego szukam alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faja

@Kisis: wysylalam juz z transfer24 kilkadziesiat przelewow w ciagu 4 lat i ani razu nic nie musialam wysylac jesli chodzi o dowod czy inne dokumenty, wystarczyla rejestracja na stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londynka

Transferwise najtansze generalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up:)

@up: To zależy ile się wysyła, nie ma reguły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×