Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona_pyta

Dziwne zmiany w szyjce macicy

Polecane posty

Gość Ona_pyta

Witam, Na jutro mam umówioną wizytę u ginekologa, jednak do tego czasu jeszcze 24h i milion myśli na minutę, stres... Staramy się z mężem o drugie dziecko, podczas badań szyjki macicy wyczułam, że w okolicach miejsca, gdzie się rozwiera nie jest ona gładka, czuć jakby zgrubienia, twardsze fragmentym, dodatkowo wyczułam także miejsce przypominające kształtem główkę pinezki, twardsze od innych. Nie mam żadnch objawów, np. krwawień i temu podobnych, cykle regularne. Nie wiem, czy może być to wynikiem naturalnego porodu czy coś złego się ze mną dzieje? Czy któraś z Was zaobserwowała u siebie podobne zjawisko, lub słyszała a takim? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzeb sobie tam dalej brudnymi łapami i zadawaj pytania na forum zamiast poczekać na wizytę u lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glebiej sie badaj . teraz wsadz sobie noge.moze cos innego wyczujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_pyta
Nogi nie zmieszczę, a gdybym nie grzebała tam "brudnymi łapami" to w życiu bym nic nie wyczuła i nawet, jakby coś było nie tak, to w życiu bym tego nie wykryła więc tak - czasem warto tam pogrzebać i nie wiem, jakie jest Pani/Pana doświadczenie w tych sprawach, ale ja za każdym razem przed takim zabiegiem dłonie myję, polecam to samo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co se grzebiesz? Ja chodze reguralnie do gina.Cyto co rok,usg dopochwowe i jest ok,ale sama se nic nie wsadzam i nie wiem,co jest w srodku?. Powiedz gin,ze se grzebiesz i cos wyczulas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, dziewczyno idź na cytologię a nie wkladaj tam paluchów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz niech wsadz lape i wymaca ci macice i jajniki. A co?? Mozna - mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×