Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość G_ocha

Robot Elektrolux EKM 4200, pilnie potrzebuję porady

Polecane posty

Gość G_ocha

Witam, kupiłam w prezencie nietani (ca 1600 zł) robot kuchenny (planetarny) Elektrolux EKM 4200. To taka wersja z dwoma misami, maszynką do mielenia mięsa i szatkownicą. Po rozpakowaniu zdziwienie, - w instrukcji zalecenie, by te najważniejsze elementy, tzn. mieszadła myć wyłacznie ręcznie. To zaczęłam szukać informacji, jak myć pozostałe element osprzętu. Ani śladu jakiegoś pikotogramu na sprzęcie i slowa w instrukcji. To napisałam do Elektrolux Polska poprzez formularz z strony internetowej. Moje zdziwienie było ogromne gdy otrzymałam maila, że wszystko, nawet te nieszczęsne misy należy myć ręcznie. Nie do wiary, że jakaś firma w drugiej dekadzie 21 wieku produkuje sprzęt kuchenny niemożliwy do mycia w zmywarce (?!) Nie wierzę otrzymanej odpowiedzi, więc pytam tu na forum: używa ktoś tego samego robota i może ma jakieś doświadczenie w jego myciu? Zapytałabym bezpośrednio u producenta, ale nie znajduję żadnego namiaru na tą firmę - może ktoś mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G_ocha
Nikt nie pomoże? :( Nikt nie używa tego robota - z rankingów wynika, że ten typ pod trzema nazwami (Elektrolux, Zanussi i AEG) to od lat jeden z najlepiej sprzedających się robotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G_ocha
Acha, zapomniałam dodać, że wyjaśniła się jedna sprawa, - misy i te łopatki mieszające można myć w zmywarce. Pozostaje kwestia pozostałego osprzętu ~8-/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veanka
Jakoś nie mam zaufania do Elektroluxa. Niby markowy sprzęt a cuda się dzieją. Jeśli mogę coś poradzić to obecnie najlepsze roboty ma Thermomaster. Ta marka ma opinie naprawdę dobre, zresztą nie bez powodu się ludzie w sklepach o niego biją A zrobisz nim praktycznie wszystko - od krojenia, miksowania itd po gotowanie na parze. Ja już nawet nie wiem w której szafce mam garnki Sprawdź sobie http://thermomaster.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×