Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

deweloper

Polecane posty

Gość gość

czy ma któraś z was doświadczenie z kupnem nowego mieszkania ? czy są jakieś ukryte koszty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałem poprzez www.niwasdeweloper.pl . Wszysto odbyło się sprawnie, szybko, przyjemnie i bez żadnych kruczków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie Gryf Development http://www.gryfdevelopment.pl/o-firmie.html Działają w Szczecinie i okolicach. Ja bardzo dobrze ich oceniam, kupiliśmy od nich mieszkanie na Osiedlu Tęczowym w Warzymicach, mieszkamy już wiele lat i jest nam tu dobrze. Dobra architektura, domy dobrze zbudowane, nie mamy najmniejszych zastrzeżeń, developer sprawdzony dokumentnie, godny zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuadeen212
Kupno mieszkania od dewelopera wydaje się najrozsądniejszą opcją. Kupując od osoby prywatnej często jest tak, że mieszkanie potrzebuje remontu, który często wynosi tyle co koszt samego zakupu. Od dewelopera masz wszystkie potrzebne dokumenty i pewność, że nie będzie żadnych prawnych kruczków. Zobacz ofertę: https://www.nowa5dzielnica.pl/ jeżeli szukasz mieszkania w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że nowe mieszkanie jest lepsze niż z rynku wtórnego. Wolę jak wszystko jest nowoczesne i nowe. Sami wahamy się nad zamieszkaniem w Brwinowie pod Warszawą. Budują tam fajne osiedle Pszczelin http://ekobud.com/ i spodobało nam się, bo wokół zielono, jest park ze starodrzewem i staw. Do tego dobry dojazd do Warszawy bo blisko jest stacja WKD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam wam sprawdzonego dewelopera z pomorza www.mhausdeweloper.pl. Można liczyć na fachową i uczciwą pomoc w znalezieniu właściwego lokum w przyzwoitej cenie. Wszystkie formalności jasno i czytelnie przedstawiają. Dom, w którym dziś mieszkam z moją rodziną jest taki jak sobie wymarzyłam. Dzięki firmie Mhausdeweloper udało mi się go kupić na bardzo korzystnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprd. Sami idioci z reklamami... PrZeciez i tak nikt nie wejdzie w wasze linki to po co się trudzicie. A co do tematu odradzam kupna od dewelopera xd syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Litości :) Wątek dotyczy dewelopera, wiec to logiczne, że chodziło o to, żeby każdy polecił sprawdzonego z pierwszej czy tam drugiej ręki... Jeśli ktoś pisze "nie polecam zakupu od dewelopera" to opadają mi ręce i nie wiem jak z takim argumentem polemizować. Mówimy o wygodnej i dobrej opcji zakupu nowego, deweloperskiego mieszkania, które można urządzić od a do zet po swojemu. Bez remontowania, odmalowywania, zdzierania kasetonów i tapet :) Jeśli ktoś zastanawia się nad okolicami Warszawy, to polecam Pruszków. Kupowaliśmy mieszkanie od Janpula - w I części nowego miasta pruszków. Nie jest prawdą, że urządzanie mieszkania od zera trwa dłużej. Bzdura! U nas z podłogami, malowaniem, łazienką i prowizoryczną kuchnią uporaliśmy się w 1.5 miesiąca! To da się zrobić, wystarczy znaleźć tylko fachowców, którzy pracują, a nie obijają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po bardzo atrakcyjnej cenie, a jednocześnie bez ukrytych kosztów udało nam się zakupić mieszkanie w Szczecinie, a dokładnie od https://www.grazdeweloper.pl/ . Najwyższe standardy wykończeniowe oraz konstrukcyjne w połączeniu z nowoczesnych designem i miłą okolicą zapewniły mi wymarzone, od tak dawna poszukiwane mieszkanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara1980
Wszystko zależy od umowy i .. uczciwości dewelopera. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że na pewno rozważać dewelopera z doświadczeniem, za dużo się słyszy o firmach, które nie dają rady i ludzie zostają z niczym. No i chodzi też o renomę, ci którzy budują pozycję od lat nie pozwolą sobie dać.. plamy. My braliśmy pod uwagę 3 inwestycje, zostały 2, jedna odpadła właśnie ze względu na powtarzającą się kiepską opinię o deweloperze. Z tych co zostały, obie inwestycje wyglądały w porządku (ALLE sprawdziliśmy dokładnie aspekty finansowe, prawne - konsultacja prawnika, krs itd.) więc mogliśmy zaufać intuicji (wybraliśmy Icon Real Estate). Po tym czasie wiem na pewno że wybór dobry, piękna okolica, przestronne mieszkanie, widok.. bajka. No może... kilku sąsiadów bym wymieniła na nieco bardziej otwartych, ale poza tym nie mam żadnych ALE. Tak więc raz jeszcze polecam dokładnie sprawdzić wszystkie aspekty, łącznie z wizytą na poprzednich inwestycjach i rozmową z mieszkańcami, można się dowiedzieć ciekawych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Nie wiem jak Wy, ale ja nigdy nie kupuje kota w worku. Zawsze sprawdzam, czy deweloper mówi prawdę i jak wygląda otoczenie inwestycji. Ostatnio nie robię już tego sam i korzystam z https://www.homescanner.pl/ Pracownicy sprawdzają wszystko po kolei, stan prawny, komunikację, infrastrukturę i wszystko co ma wpływ na wartość nieruchomości. Z nimi kupiłem mieszkanie pod inwestycję w innym mieście i jestem naprawdę zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie uczciwego dewelopera, to zerknijcie na jankowskiego pulchnego, który buduje na terenie Pruszkowa. O Nowym Mieście Pruszków można poczytać opinie. Na stronie tez jest całkiem spora galeria i wizualizacja 3d, gdzie widać wszystkie piętra i układy mieszkań. Cenowo wychodzi naprawdę spoko. No i plus za fajne połączenie z Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowe miasto pruszków to zdaje się już kompleks kilku budynków. teraz sprzedają budynek B. Ceny bardzo przyzwoite. jakość ok. faktycznie plus za to, że przystanek skmki jest tuż obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, teraz w sprzedazy jest budynek B. Można obejrzeć sobie modele 3d :) układy są fajne moim zdaniem. no i w Pruszkowie można kupić mieszkanie o wiele wiele taniej niż w Warszawie. W tej samej cenie mamy dodatkowy pokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się przecież uogólnić takiego tematu jak mieszkanie od dewelopera, bo ich są tysiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo solidny, mamy od niego dom i naprawdę świetnie się w nim mieszka. Mogę o nim powiedzieć same superlatywy - dokonczone inwestycje pod klucz, ceny nie sa powalające, można spokojnie zainwestowac pieniądze i mieszkać http://semideveloper.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystępne ceny są też w tym Nowym Mieście Pruszków, co pisaliśmy. Przedsprzedaż to fajna opcja dla osób, które mogą poczekać albo wynajmują itd. Poza tym każdy wie, że w momencie, gdy blok jest już gotowy, większość mieszkań jest już sprzedana. Warto korzystać wcześniej, gdy i cena jest lepsza i większy wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. Póki co w Nowym Mieście Pruszków chyba całkiem duży wybór. Fajnie wyglądają te mini mieszkanka czy tam kawalerki. To naprawdę dobra opcja, jeśli chce się zainwestować trochę pieniędzy w nieruchomość. A ceny mieszkań w Pruszkowie tylko wzrastają na wartości, bo Pruszków to w końcu sypialnia Warszawy, do której ucieka coraz więcej osób :) Nie ma się co dziwić, lokalizacja jest atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremi_12
ja kilka miesięcy temu kupiłem mieszkanie w Szczecinie. Na początku rozglądałem się tylko za lokalami w stanie deweloperskim bo zależało mi na czymś nowym. Nie ukrywam, że najbardziej przerażał mnie remont i to całe wykańczanie. Wtedy trafiłem na ofertę firmy NMSzczecin i to właśnie u nich kupiłem swoje pierwsze M2 :) To co wyróżnia ich ofertę to to, że mieszkania są juz wykończone, w zasadzie musiałem dokupić tylko meble i można się było wprowadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że warto wyprowadzać się raczej na obrzeża i trochę ponad Warszawę. Z tego co widać na rynku nieruchomości to nie tylko ja tak myślę. Uciekamy z centrum ze względu na wysokie ceny, ruch, hałas... Jeśli kogoś interesuje Białołeka, Pruszków to warto zajrzeć do Janpula. Mają obecnie w sprzedaży dwa etapy mieszkań w Nowym Mieście Pruszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczególnie http://www.gryfdevelopment.pl/ , przyjaciółka tam kupiła mieszkanie, sama tez się przymierzam już do zakupu bo oczarowali mnie zupełnie! Na stronie macie wszelkie, niezbędne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo podobaja mi sie budynki wybudowane przez tego dewelopera http://www.mpddeweloper.pl/. Podoba mi się projekt budynków no i to, ze mają tak bardzo dobry standard. Wygodne i na lata. Poza tym nie oszukujmy sie, cena też ma znaczenie a tu jest naprawdę bardzo okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zastanawiacie się nad Warszawą albo okolicami Warszawy, to bardzo polecam Pruszków i Jankowskiego Pulchnego https://www.nowemiastopruszkow.janpul.pl. Teraz w Nowym Mieście Pruszków skończyli 2 etap realizacji i jest promocja na mieszkania 3 i 4-pokojowe. W naprawdę atrakcyjnych pieniądzach można kupić mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie fajnych i sprawdzonych mieszkań od dewelopera to polecam wam zainteresować się osiedlem www.osiedleolbrachta.pl, które znajduje się w Rzeszowie. Sama od nich zakupiłam tam mieszkanie i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cklara25
Jeżeli właśnie chodzi o Warszawę to polecam osiedle Dźwigowa Park. To jest na Włochach, więc okolica fajna i miejsce dobrze skomunikowane. Samo osiedle przemyślane, kameralne, nie ma tam masowego budownictwa, więc spokojnie można bedzie mieszkać. No i ceny niższe niż np. na Mokotowie czy w Wilanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pruszków bardzo do mnie przemawia :) Ta okolica, większy spokój niż w Warszawie, dużo niższe ceny mieszkań... Rozważam zakup M właśnie w Pruszkowie w inwestycji jankowskiego pulchnego. Polecam Wam zajrzeć na stronę i obejrzeć sobie model 3d inwestycji https://www.nowemiastopruszkow.janpul.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami spamerzy tutaj, a mieszkać w Pruszkowie to za dopłatą bym nie chciał. To dziura daleko od Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze osiedle mieszkaniowe zbudowała firma www.deweloper.dpimalachit.pl. Byliśmy mile zaskoczeni tempem budowy i terminowym oddaniem do użytku bez żadnych usterek. Firma godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam mniejsze miasta i z kolei za nic nie chciałabym mieszkać w Warszawie :) Okres zachłyśnięcia się dużym miastem mam już za sobą i dlatego cenię sobie pracę zdalną i mieszkanie w Pruszkowie :) Sądząc jednak po sprzedaży mieszkań w Nowym Mieście Pruszków, nie tylko ja tak sądzę. Oczywiście są różne gusta, każdemu odpowiada coś innego - to nie powód aby deprecjonować poglądy innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam również dewelopera z http://www.gryfdevelopment.pl/. Ma wiele inwestycji, śliwkowe szczególnie mnie urzekło. Dewelopera od dawna mam na uwadze, a wśród moich znajomych właśnie ten cieszy się największym zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×