Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Też się bałyście?

Polecane posty

Gość gość
Mnie mój chłopak wziął siłą i bolało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to łobuz, zabrał ci cnotę, i jeszcze narobił bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drań, nie powinien tak zrobić wiedząc że to twój pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoj pierwszy raz przezylam po zareczynach-zareczyny w kwietniu a slub w lipcu.ale teraz gdybym zyla po raz drugi to wstrzymalabym sie do slubu.tyle wokol tragedii,ze chlopak nie chce sie po fakcie ozenic.to jest Prawda,ze i kobieta i mezczyzna odczuwaja pociag seksualny,ale niestety w naturze mezczyzny jest bardziej wartosciowe poslubienie dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, tylko skąd nabrać tych cnotek jak młodzi chcą się wyżyć za młodu, na stare nie chcą patrzeć bo już zajechane, a tylko cnotki się liczą, a na żonę to też tylko cnotka, a ona nie odrasta, raz się bzyknie i po cnocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afioza
No a najgorsze, że niektóre żony już mają rozklapiuchę i nie ma w co wchodzić bo afa rozjeżdża się jak masło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specjalista od tych spraw
Jak mewka jest młoda to ma piczkę ciasną, a jak taka co już się trochę gździła to nie poczuje jak ktoś ją zapina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to jest piczka żeby jej używać i nie ma co oszczędzać jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99% młodych kobiet odczuwało strach przed pierwszym seksem. To całkowicie normalne i naturalne odczucie. Najprościej, jeżeli wcześniej kobieta wepchnie dwa palce do środka, i sama przebije błonę dziewiczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz co?????????? to jest profanacja cnoty, ja to dałam chłopakowi i on zrobił ze mnie kobietę swoim k*****m a nie palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JamesJanusz
Zawsze możesz zaszyć błonę i powiedzieć, że jesteś z odzysku. Swoją drogą są jakieś zabiegi aby przywrócić błonę dziewiczą. Jak ktoś się boi o błonę to jest jeszcze anus tylko trzeba kupsztala wyszorować i najlepiej sparzyć skórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze zdenerwowania tak się zacisnęłam, że nie mógł wejść więc nie miałam pierwszego razu tylko drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAfioza
Mnie też chłopak wziął siłą, powiedział, że jak nie obciągnę to zapnie mnie w kakao i będzie tak długo pociskał i się spuszczał aż zrobi mi budyń czekoladowy w kiszce, więc uległam. Jeśli kazał mi zrobić loda to czy to też jest gwałt? Bo w sumie mnie nie zgwałcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specjalista od tych spraw
To są przejawy molestowania. Pamiętajcie, że różnica pomiędzy gwałtem a stosunkiem jest taka, że przy gwałcie mówimy NIE a przy stosunku TAK. To jest jedyna różnica. Zatem jeśli pani się sama nadziała przez przypadek na wawrzon od swojego chłopaka to nie można nazwać gwałtem, jeśli otwierała Pani bez potrzeby usta i chłopak wsadził Pani futrówkę to również nie jest gwałt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bałam się i to bardzo, ale on był doświadczony w tym temacie, jak się póżniej dowiedziałam to przeruchał kilka moich koleżanek, mnie też szybko i sprawnie przedziurawił, lekko popieścił mi cipkę i wsadził chuja, jęczałam i prosiłam żeby skończył bo mnie boli a on trzymał za dupę i jebał aż się spuścił, powiedział potem że przy pierwszym razie to nie zachodzi się w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie zachodzi się w ciążę? Ja przez takie coś mam syna i nikt mnie teraz nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to i ja wiem że bajki mi cisnął tylko że nic nie mogłam zrobić jak już mi sperma płynęła, a ja Ci szczerze współczuję tego że wpadłaś po pierwszym razie, mnie się udało a Tobie nie, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to som prezerwatywy glupie babska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Som?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak był delikatny, ale miał grubego i mimo to bardzo bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie mój chłopak zaprosił kolegę i we dwóch mnie brali, wstydzilam się, ale bałam się że mój chłopak mnie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój pierwszy raz miałam na wycieczce z kolegami, traf tak chciał że wszyscy byliśmy pijani. I oni mnie wtedy wzięli, za wiele nie pamiętam, ale gdy się rano obudziłam to ich nasienia bylo sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie było ich nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×