Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arek19888282

Czy mój związek z dziewczyną ma szansę się odbudować?

Polecane posty

Gość Arek19888282

Cześć, jestem z dziewczyną od 5 miesięcy, byliśmy na dobre i na złe razem, czasem bywało gorzej, jednak zawsze było co najmniej "dobrze". Tydzień temu usłyszałem od mojej ukochanej, że ona już chyba nic do mnie nie czuje. Wydaje mi się, że to przez to, że po prostu byłem dla niej zbyt miły i zbyt uległy (robiłem wszystko, żeby uniknąć jakiejkolwiek kłótni, nawet czasem niesłusznie). Zaproponowała mi, żebyśmy wrócili do przyjaciół na co odpowiedziałem, że ma dwa wyjścia, albo zostaje ze mną, albo zrywamy, żadne półśrodki. Trochę się po tym uspokoiła. Co zrobić, żeby odnowiło się jej uczucie? Nie zaniedbywałem jej, starałem się bardzo o nią i bardzo mi na niej zależy. Mam jednak wrażenie, że jej nie, ostatnio od bardzo dawna się nie widzieliśmy, a ja żeby się nieco odsunąć coraz mniej piszę i dzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestac pisac na kaffe i iśc do niej jak masz czas na kafe to twój związek nie był/jest szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek19888282
jak mi napisała, że nie jest pewna uczuć co do mnie to latałem dosłownie wokół niej, żeby pokazać, że ją kocham, codziennie jej o tym pisałem, dzwoniłem (ale nie nachalnie), niestety to nie pomoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, abyś miał odrobinę godności. Skoro nie chce to nie - uszanuj to. Ważne, abyście rozstali się w spokoju, dlaczego? Jeśli rozstaniecie się po kłótni to ona będzie mieć Ciebie potem za debila, jeśli uszanujesz jej decyzje to pokażesz, że jesteś dojrzały i to nie rujnuje Tobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×