Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

29 tc ruchy dziecka nisko w podbrzuszu

Polecane posty

Gość gość

od wczoraj czuje ruchy dziecka bardzo nisko w podbrzuszu i jest to bolesne przestałam czuć dziecko w całym brzuchu tak jak wcześniej (kopanie w żołądek itp) czuje je tylko bardzo bardzo nisko, ucisk na pęcherz i chwilami kłujący ból w środku jakby ktoś coś wbijał Czy powinno mnie to niepokoić ? lub miał ktoś podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czułam ruchy bardzo nisko od około 32 tygodnia. Ale bez bóli. Na Twoim miejscu poszłabym mimo wszystko do lekarza, bo o ile ruchy nisko mogą być o tyle bóle brzucha są niepokojące a lepiej dmuchać na zimne. I nie sugeruj się opiniami z netu że ktoś miał tak samo i było dobrze. Każda ciąża jest inna i te same objawy mogą mieć różną przyczynę. Idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przestalas czuć dziecko wysoko w brzuchu ? niepokoi mnie to że te ruchy tak znacznie sie zmieniły to fakt boleć nie powinno termin do lekarza mam za dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sie tak ulozylo i jest np nogami w dol. Moja jeszcze niedawno tak fiknela na kilka dni i kopala mi prosto w pecherz tylko mnie to nie boli chyba, jest tylko nieprzyjemne:) za dwa dni lekarz popatrzy, ale nie martw sie na zapas. Ja miewam klucia jak sie okazalo w lozysku i to tez ponoc normalne, nie wiem czy dziecko za pepowine ciagnie wtedy czy co... Trzeba byc czujnym ale dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, może się odwróciło po prostu i kopie po szyjce, pęcherzu... jak nic strasznego się nie dzieje, brzuch się nie napina, to odczekaj do wizyty, jak się mocno niepokoisz to jedź na izbę przyjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, przestałam czuć wysoko a zaczęłam nisko. Obniżyło się po prostu wszystko. Moim zdaniem to nie powód do niepokoju ale bóli bym nie ignorowała. Lepiej pójść do lekarza o raz za dużo niż o raz za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuję bardzo za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×