Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

babcia odmawia opieki nad wnukiem

Polecane posty

Gość gość
W d***e mam pomoc jak przychodzi w niedziele gdzie ojciec ma wolne i moze sie malym zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bardzo dorosłym życiu nie lubi się małych dzieci,bo płaczą krzyczą i są uciążliwe dla ludzi styranych życiem i wychowywaniem wcześniej swoich dzieci.Więc lalunie do roboty i za dzieści lat pogadamy czy to takie fajne niańczenie"cudzych" dzieci. Babcie to te kobiety i nie od wyręczania was,chcecie mieć rodziny to musicie tak działać by nikogo nie wykorzystywać.Zatrudnianie do tych swoich obowiązków rodziców/teściów nazywa się wykorzystywaniem a nie ich pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba splunelabym na taka corke,ktora w ten sposob wyraza sie o mnie na publicznym forum.Wstyd i jednoczesnie zenada.Ktos jeszcze napisal oburzony,ze jak to babcia moze sobie pranie robic.To jest dopiero szczyt bezczelnosci aby wypominac kobiecie,ze pranie sobie robi we wlasnym domu.A niech sobie robi.Jej dom,jej zycie,a dzieciak autorki,wiec jak potrzebuje koniecznie opieki to niech nianke sobie wynajmie bo ja na miejscu jej matki,za takie wyzwiska czulabym sie strasznie urazona.Chyba autorce w d***e poprzewracalo sie,za przeproszeniem.Wyzywa wlasna matke bo ta ostatnio nie przyszla popilnowac jej dziecka jakby babka miala latac do niej na kazde piardniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×