Gość gość Napisano Kwiecień 25, 2017 Jesteśmy już 3 lata razem. Dziewczyna ma pretensje ze malo ja zabieram na miasto. Wkrótce będzie sesja i egzaminy na pieszym roku medyka. Mam bardzo mało czasu bo się uczę u zaproponowałem dziewczynie ze skoro tyle mam nauki to może razem spędzimy czas w bibliotece żeby być razem. Ona powiedziała ze nie widzi sensu i to głupie żebyśmy razem siedzieli bo nikt tak nie robi. Powiedziałem ze chciałbym żeby byla ze mną bo mam dużo zaległości a ona ze nie ma ochoty na takie spotkania bo chce żebym zabierał ja do restauracji. Co o tym myślicie? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach