Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sukienka na wesele OPINIE

Polecane posty

Gość 111monia111
Ja na netmoda ostatnio zamówiłam taką super z koronkową górą i tiulowym dołem :) czułam się w niej fantastycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna ale nie wiem czy sama bym taką założyła... a to w sklepie internetowym? ja lubię ostatnio zamawiać na netmoda.pl, tez mają fajne sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na www.evostyle.pl masz tam ładne sunkienki, podobna kolorystycznie, ale elegacka: http://www.evostyle.pl/sukienki/1305-3337-wieczorowa-sukienka-z-tiulowym-dekoltem-bezowa.html#/45-rozmiar-36_s albo http://www.evostyle.pl/sukienki/1197-2898-elegancka-rozkloszowana-sukienka-z-kola-bezowa.html#/45-rozmiar-36_s ładne, proste i na pewno zrobią furorę na weselu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudzka

Uważajcie na LOU. Pieniądze wyrzucone w błoto i wiele straconych nerwow. 

Chciałam kupić ...enke na wesele, jednak na żywo wygladalo bardzo slabo i ja odesłałam. Sklep nie chce mi zwrocic pieniędzy, bo niby ...enka przyszla uszkodzona. Kłamstwo. Sprawdzalam ...enke przed wysyłką. 

Musialam zaangażować w sprawę rzecznika praw konsumenta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona/1

Nie zamawiajcie tam ...enek. Większość nie ma nic wspólnego z jakością za tę cenę. A problemy przy zwrocie są kolosalne. Gorzej niż w sądzie. Nie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man12

Chciałam kupić sobie ...enkę na urodziny. Przyszła po dwóch dniach...z dziurą! Gdy chciałam zgłosić reklamację, sklep stwierdził, że to ja ją zrobiłam. Ani ...enki, ani pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×