Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Orianna

Zakładanie sklepu

Polecane posty

Gość Orianna

Cześć, niedługo przyjdzie mi wdrożyć swój niecny plan zarobienia kokosów na sklepie internetowym ;)) ogarniam póki co sprawy organizacyjne i takie jak np platforma na której sklep się znajdzie. Z tym przyznam szczerze, ze mam jeszcze problem tak samo jak z doborem identyfikacji kolorów albo w ogóle graficznej strony sklepu. Czym Wy się kierowaliście przy wyborze takich rzeczy dla własnych firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gustem ;) i zdrowym rozsądkiem. jak sprzedajesz rzeczy dla dzieci to krwisty czerwony lepiej zastąpić pastelami, jak mięso to raczej czerwony będzie w punkt. grunt żeby identyfikowało się z oferta i było przyjazne, przejrzyste dla odbiorcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się raczej kierował efektami i wysokością sprzedaży po prostu. Pastele dla dzieci ok ale jak odbiorcą jest matka w wieku 40 lat to można to raczej zamienić na inne kolory niż różowy. A nosa chyba mam do tego bo sprzedaż u mnie idzie dobrze. Trzeba by się tylko zakręcić moim zdaniem przy wyborze poważniejszych rzeczy - strony sklepu, oprogramowania itd. Kolory owszem przy grafice też ale nie ażż tak ważne. Fakt że za opłatą ale można zmienić bez większych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołowrotek
niby masz rację ale płacenie za grafikę która jak wiadomo tania nie jest plus dodatkowo responsywność i np dwie wersje kolorystyczne zależnie od jakichś świąt czy coś to już wychodzi gigantyczna kwota nie do przeskoczenia przy uwazględnianiu drobnych wydatków w małej firmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symfonia9
też mi wielkie mecyje, szukasz promocji i już masz taniej. RWD teraz w sellingo masz promocję jak bierzesz grafikę pod sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zbiorem kokosów warto jeszcze poczekać. Najpierw przydałoby się wybrać odpowiednio stabilną platformę sklepów. Taką która ma dużo współpracujących hurtowni. W innym wątku zastanawiano się, czym handlować, ciuszkami dziecięcymi czy przyprawami. Jak wiadomo trzeba płacić abonament za sklep, a właściciel sklepu może być najlepszym klientem. Przyprawy owszem , jak ktoś czuje się szefem kuchni, lubi pitrasić, do tego można dołączyć różne garnki, i jeszcze inne produkty, aż sklep stanie się wielobranżowy, pozwoli to obniżyć koszty abonamentu. Ja pozostałem przy kolorze białym, na tym etapie , uznałem, nie warto zmieniać grafiki sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×