Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciekawa jestem dlaczego

Polecane posty

Gość gość

zaobserwowałam ciekawe zjawisko. Moj znajomy byl w takiej sytuacji, ze o jego względy starały się dwie dziewczyny: obie piękne, jedna z pozoru bardziej inteligentna (bardziej oczytana, itp.), druga bardziej przebojowa, ale ktorą zazwyczaj niesłucznie i brzydko określa się mianem "idiotki". KIedy wypowiada się pierwsza, przekonana o swojej inteligencji, więdną uszy, kiedy rozmawia sie z drugą, moze w tym poezji nie ma, ale mowi logicznie, Mój znajomy wybiera tę pierwszą. CIekawa jestem, co dyktuje taki a nie inny wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wolą osoby pewniejsze siebie. A on kim jest, że dwie dziewczyny o niego zabiegały? Jest przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ma ktoś to wiedzieć, nie znając go? Myślisz ze jego wybór rzutuje na wybory wszystkich innych facetów w takiej sytuacji? eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale tak nie mysle, jestem zwyczajnie ciekawa..., masz racje, pierwsza jest pewniejsza siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza jest pewniejsza siebie? To dlaczego ta druga jest przebojowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest pewna siebie w sposób bezczelny, typu: co to nie ja druga jest przebojowa nie mowiąc, a robiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 14:43 skąd ty mozesz wiedziec na 100 procent co w kim siedzi. A jak ktoś np. walczy o życie to jak sie wg ciebie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym chciała pisać o tych, którzy walczą o życie, to pewnie zatytułowałabym topik "jak zachowuje się osoba walcząca o życie?". Nie o tym jednak napisałam, a o tym, że ciekawi mnie, dlaczego ktoś dokonał takiego, a nie innego wyboru. Nie roszczę sobie pretensji do tego, by wiedziec, jak ludzie zachowują się we wszystkich życiowych sytuacjach i nie o tym tu mowa. Czytaj ze zrozumieniem, dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:54 nie jestes dana osoba by się za jedną, drugą czy trzecia osobe wypowiadac bo nie wiesz co kogo w zyciu spotkalo czy kto sam na swiecie nie zostal i jakie ma problemy byle i obecne to zamilcz i zajmij sie sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a idź spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ładniejsza, i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz inteligencji jawnej lub ukrytej jest jeszcze 1000 innych czynników, które sprawiają, że czujemy się z kimś lepiej lub gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ty jesteś tą drugą głupią równie piękną? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ja byłam trzecią niepiękną, niegłupią, w szrankach nie stawałam, załatwiłam sprawę w pięc minut: pytanie - odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×