Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samookaleczanie

Polecane posty

Gość gość

Cześć, mam pewien problem, otóż koleżankę mojej dziewczyny zostawił chłopak i ona teraz się zaczęła ciąć, ma całe ręce pocięte, bierze jakieś tabletki, w szkole dziś wzięła podobno około 20, pisze że chce się zabić itp. Wiem to od swojej dziewczyny i co można z tym zrobić? Może mógłbym ja coś zrobić skoro o tym wiem. Jeśli pójdę do pedagoga szkolnego może mieć przez to problemy moja dziewczyna tzn. może się z tą koleżanką pokłócić że mi wygadala i będzie jescze gorzej a poza tym to chyba nic nie da. Ona ma dopiero 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona ma całe ręce od nadgarstka po łokieć, napisy ma powycinane, bierze pełno tabletek no i mówi takie rzeczy.. To normalne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jej zeby zaczęła ciąć szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxlolxx
Tnę się od 2lat regularnie mam myśli samobójcze i nie chciałabym żeby kto kolwiek zgłaszał to do pedagoga mam 15 lat i w tym momencie zamiast rozmów z dyrekcją i z rodzicami co mogłoby pogorszyć mój stan wole by ktoś poprostu był przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego masz myśli samobójcze w tak młodym wieku? :( ja też miałam przez fobię społeczną i brak znajomych ale się nie cięłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tnijcie sie dziewczyny.. mlodziutkie jestescie wszystko przed wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×