Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heeelp

PREZENT na PIERWSZE urodziny dziecka

Polecane posty

Gość heeelp

Wybieram się na pierwsze urodziny dziecka - chłopiec - mojej koleżanki. Co mam kupić?? Czy wystarczy np. jakieś ubranko, nie znam rozmiarów, nie wiem czy kupić na lato, czy może jakieś przejściowe ubranko, a może coś innego?? Czy zabawka np. to za mały prezent? czekam na odp. i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeelp
czy nikt nie kupował prezentu dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do heelp
My w zeszlym roku kupilismy z mezem slicznego duzego pluszowego misia, bo wydawalo nam sie ze kazde dziecko powinno miec swojego misia :) Mysle ze to byl prezent jak najbardziej na miejscu, wiec nie musisz sie obawiac ze zabawka to za maly prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeelp
dzięki za wypowiedź, to dobry pomysł, ale z 2 strony zastanawia mnie to , że zwykle rodzice raczej nie są zadowolone z kolejnych zabawek..w końcu dziciaki mają ich bardzo duzo i następny do kolekcji?? Tak swoją drogą ile kosztował ten misio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrym pomysłem są takie książeczki zrobione z materiałów. tam często nie ma tekstu ale są obrazki zrobione z czegoś co np.jest lusterkiem albo szeleści. niby zabawka ale edukacyjna albo zestaw do samodzielnego jedzenia. talerzyk ze ssawką do stołu, komplet sztućcy, kubeczek, którego nie można przewrócić. takie tam a fajniutki jest taki magiczny kubek z firmy Avent. jest kolorowy, ma ustnik z tórego jak \"zaciągniesz\" dopiero leci napój. na tej stronce jest wersja do 1,5 roku ale wiem że są też odmiany JUNIOR dla starszych dzieci więc dłużej posłuży http://familyshop.com.pl/TOWARY/Avent/kubek260.html wszystkie prezenty sprawdzone :) pozdrufka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 29
Cześć Mój sym miał 1 urodziny miesiąc temu i z doświadczenia Ci mówię, że ubranko to nie prezent dla malucha tylko dla rodzicó, a to nie ich święto. Jeśłi chodzi o misie i pluszaki to różnie to bywa, mój mały ma stos misków i wcale się nimi nie bawi. Polecam dla chłpoca w tym wieku następujące zabawki - sprawdzą się i radośc będzie wielka: 1. KLOCKI TAKIE DUŻE SPECJALNE DLA MALUCHÓW - np. firmy Cobi, Duplo lub Mega Blocks 2. Zabawki z nowej Serii Fisher Price - wywrotka, żyrafa, słoń - są to zabawki z kolckami które się wkłada do otworów i wtedy gra i świeci, dodatkowo klocki są interaktywne i każdy robi cośi nnego, można też dokupić nowezestwy klocków, których jest chyba 7. Ceny od 45 do 75 zł. 3. Zabawki z firmy Tiny Love - książeczka interaktywna co prawda oni ją polecają od 6 miesięcy ale tak napradę to dopero roczne dziecko się nią bawi i ją docenia . Cdena ok. 82 zł 4. Plastikowy konik na biegunach firmy Tittle Tikes cena ok 85 żł 5. Jeżdzik to taki smochodzik, dziecko siada i odpycha się nogamilub rodzice mogą pchać ceny od 30 do 400 zł Pozdrawiam i na pewno którś z tych prezentów zachwyci malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream Project
Proponujemy zakup personalizowanej książki dla dziecka, w której będzie głównym bohaterem. Taki prezent pozostanie na długo w pamięci dziecka, a dedykacja będzie przypominała od kogo jest ta książka. Jak dziecko będzie starsze zapewniamy, że będzie uwielbiało czytać taką książkę. Zapraszamy na www.dreamproject.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhajdh
To, że duży miś jest wspaniałym prezentem to wie każdy, kto nie ma dzieci. Jak będziesz miała to w końcu zrozumiesz, że to prezent do dupy. Moje dziecko od każdego niedzieciatego dostało WIELKIEGO misia. W sumie ma ich z 5. Wszystkie oprócz jednego leżą w piwnicy. Dziecku na roczek warto kupić zabawkę ale rozwijającą. Nawet książeczka będzie super. Autka, bąki, klocki..przejdź się do zabawkowego. Na boga tylko nie kolejny miś lub pluszak. Jak masz więcej kasy to rowerek na 3 kołach ale nie badziew z łbem kaczki tylko taki lepszy. Pozdrawiam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś kupił mojej córce wielkiego misia to bym się wściekła. Dzieci się nimi nie bawią, taki miś tylko zagraca mieszkanie i zbiera kurz. Uważam że ubranko to niezły prezent, bo nie oszukujmy się, roczne dziecko jeszcze za bardzo nie rozumie co to jest prezent i że dostało coś od konkretnej osoby. Zabawka i ksiażeczka też jest ok. W sklepach typu smyk albo toysrus pełno takich gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj synek dostał na roczek cos takiego, dzis ma 3 latka i bardzo chętnie sie do dzis tym bawi, pozatym jest edukacyjne i wspomaga rozwoj dziecka, polecam http://allegro.pl/mega-bloks-first-stolik-z-klockami-niebieski-cnm42-i6720087712.html swietny jest rownież ten pojazd zarówno dla chlopca jak i dziewczynki http://allegro.pl/mega-bloks-wozek-pojazd-zbieracz-klockow-cng23-i6720077195.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też pomyśleć nad ładnymi ubrankami. Ja kilka tygodni temu zamówiłam bardzo ładne bluzeczki z http://www.mituapi.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek dostał na pierwsze urodziny od chrzestnej rowerek ,a od chrzestnego duże auto ciężarowe i zjeżdżalnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×