Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa2a

przedszkole

Polecane posty

Gość ewa2a

witam mój 3 letni syn, rocznik 2014 nie dostał się do przedszkola w 1 rekrutacji, możemy się starać znów w drugiej rekrutacji uzupełniającej w czerwcu. Ogólnie nie dostało się jakoś 400 dzieci, a miejsc jest jeszcze prawie 900. Mam pytanie jak to wygląda w tej uzupełniającej rekrutacji, wiem ze trzeba znów wskazać 3 przedszkola do wyboru jakie będą dostępne, ale co w przypadku jesli znow tutaj syn sie nie zakwalifikuje, może któraś mama to przerabiała rok temu i mi doradzi, z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie dostanie, to zapytaj w przedzkolu co dalej robić. Gdzieś musi się dostać, gwarantuje mu to ustawa. U nas mamy dzieci, które się nie dostały zamierzają "zaatakować" w tej sprawie burmistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A burmistrz wam wybuduje (albo raczej wyczaruje) przedszkole w dwa miesiące...eheee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa co zrobi. Podobno w szkołach mają być przystosowane sale dla przedszkolaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Jeżeli ktoś szuka miejsca w Krakowie i okolicach to w niepublicznym przedszkolu Fair Play przy ul. Łokietka trwa obecnie rekrutacja, chyba jeszcze mają miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×