Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko 6 miesięcy.

Polecane posty

Gość gość

Na poczatku powiem tak ,ze nie lubię się wtrącać kto jak wychowuje swoje dziecko,ale muszę coś powiedzieć bo mnie wkurza . Była u nas nasza znajoma z dzieckiem 6 miesięcy,słuchajcie dziecko na okragło prawie płacze bo moim zdaniem jest głodne,ona daje mu tylko mleko na okragło,bo twierdzi że po czyms innnym wymiotuje,dziecko nie siedzi wcale,noszą go prawie na leżąco ,widać że chłopak silny bo się ciągnie do siedzenia,oni nie bo jeszcze za wczesnie,dziecko ledwo w rączkach zabawkę utrzyma na kilka chwil,nie wiem czy to ja jestem jakaś nienormalna czy ta kobieta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde dziecko rozwija się inaczej i na to reguły nie ma. A czym karmi? Jeśli piersią to teraz powinna zacząć dietę rozszerzać a jeśli mm to z dwa miesiące temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie prowo. Jesli karmi piersia to nic zlego sie nie dzieje . Dopiero zaczyna rozszerzać mu diete. Moja corka ma 8,5 miesiaca i wyobraź sobie ma duzo sily a tez jej nie sadzam. Czekam az sama to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie o to chodzi żeby sadzać bo jajko się sadzi:) ale skoro dziecko chce samo żeby go posadzic to czemu ma leżec? Karmi mm,ale nic nie wspominała o rozszerzaniun diety narazie a widac że dziecko jest głodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde dziecko jest inne. Mój syn ma 7 msc a je tylko mm, od czegoś innego boli go brzuch lub dostaje wysypki. Chce jeść to co dorośli i szkoda dzieciaka, ma taką silna alergie.... lekarze mówią żeby poczekać nawet do roku z rozszerzeniem diety, no i co poradzic. Mały się denerwuje bo chce jeść, a ja razem z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×